10:47 | 11.07.2021 "რუბინის" დირექტორი: "კვარაცხელიას ტრანსფერზე მოლაპარაკებები მაისიდან მიმდინარეობს"
ყაზანის „რუბინის“ სპორტულმა დირექტორმა ოლეგ იაროვინსკიმ განაცხადა, რომ ხვიჩა კვარაცხელიას ტრანსფერზე მოლაპარაკებები მაისში დაიწყო, მაგრამ უფრო მეტ დეტალზე მას არ უსაუბრია.
23:19 | 10.07.2021 ხვიჩა კვარაცხელია: "კარგად უნდა მოვემზადოთ და ყველაფერი გამოვა"
ყაზანის „რუბინის“ ფეხბურთელმა ხვიჩა კვარაცხელიამ „ხიმკისთან“ PariMatch Premier-ის თასზე გამარჯვებისა და ლამაზი გოლის გატანის შემდეგ კომენტარი გააკეთა.
20:12 | 10.07.2021 ხვიჩა კვარაცხელიას ფანტასტიკური გოლი "რუბინში" (+VIDEO)
ყაზანის „რუბინის“ ქართველმა ფეხბურთელმა ხვიჩა კვარაცხელიამ წინასასეზონო მოსამზადებელ შეხვედრაში მორიგი ფანტასტიკური გოლი გაიტანა.
15:31 | 09.07.2021 "რუბინის" დირექტორი: "ხვიჩას ტრანსფერზე წინადადება არ მიგვიღია და ამიტომ, არაფერი განიხილება"
ყაზანის „რუბინის“ გენერალურმა დირექტორმა რუსტემ საიმანოვმა ხვიჩა კვარაცხელიას შესაძლო ტრანსფერზე რუსულ მედიასთან ისაუბრა.
19:59 | 05.07.2021 ხვიჩა კვარაცხელიას საგოლე პასი ამხანაგურ მატჩში (+VIDEO)
ყაზანის „რუბინი“ ახალი სეზონისთვის ემზადება და ყაზანში „ურალს“ უმასპინძლა, რომელსაც 3:1 მოუგო, ხოლო ხვიჩა კვარაცხელიამ საგოლე პასი შეასრულა.
17:27 | 02.07.2021 ხვიჩა კვარაცხელიას მოპოვებული პენალტი და გოლი ამხანაგურ მატჩში (+VIDEO)
ყაზანის "რუბინის" ქართველმა ფეხბურთელმა ხვიჩა კვარაცხელიამ ამხანაგურ შეხვედრაში გოლი გაიტანა. 20 წლის შემტევმა "ნიჟნი ნოვგოროდი" დაამწუხრა.
19:09 | 27.06.2021 ხვიჩა კვარაცხელია დაბრუნდა და ამხანაგურ მატჩში ითამაშა
ტრავმის შემდეგ ხვიჩა კვარაცხელია დაბრუნდა და ითამაშა. ქართველ ფეხბურთელს ზუსტად 70 დღე გაუცდა და ეკატერინბურგის „ურალთან“ ამხანაგურ მატჩში მიიღო მონაწილეობა.
16:45 | 27.06.2021 "მიუნხენ 1860"-ის ყოფილი მწვრთნელი: "კვარაცხელია რობენის და რიბერის თანავარსკვლავედიდანაა"