01:40 | 25.05.2021 ელგუჯა ლობჯანიძის გოლი ყაზახეთში (+VIDEO)
ყაზახეთის პრემიერლიგის მე-13 ტურში ელგუჯა ლობჯანიძემ გოლი გაიტანა. ქართველი ფეხბურთელის "ტობოლმა" სტუმრად ყარაგანდის "შახტიორი" 3:0 დაამარცხა.
15:00 | 10.04.2021 ელგუჯა ლობჯანიძის გოლი ყაზახეთის ჩემპიონატში (+VIDEO)
ყაზახეთის პრემიერლიგის მეოთხე ტურში „ტობოლის“ ფორვარდმა ელგუჯა ლობჯანიძემ გოლი გაიტანა. ქართველმა ფეხბურთელმა „ჟეტისუ“ სტუმრად 2:0 დაამარცხა, ხოლო ელგუჯამ 74-ე წუთზე საბოლოო ანგარიში დააფიქსირა.
18:22 | 03.03.2021 ელგუჯა ლობჯანიძის გადამწყვეტი პენალტი ყაზახეთის სუპერთასზე (+VIDEO)
ყაზახეთის სუპერთასის ნახევარფინალში ელგუჯა ლობჯანიძის „ტობოლმა“ ალმატის „კაირატი“ პენალტების სერიაში დაამარცხა და გადამწყვეტი თერთმეტმეტრიანი ქართველმა ფორვარდმა გაიტანა.
19:21 | 18.02.2021 ოფიციალურად: ელგუჯა ლობჯანიძე ყაზახურ გუნდში ითამაშებს
ყაზახური „ტობოლის“ რიგებში ელგუჯა ლობჯანიძიე ითამაშებს. კოსტანაის კლუბმა ტრანსფერი ოფიციალურად დაადასტურა და ელგუჯა ახალ გუნდში 99-ნომრიანი მაისურით ითამაშებს.
10:20 | 08.02.2021 ლობჯანიძემ სამხრეთ კორეასა და ემირატებს ისევ ყაზახეთი ამჯობინა
საქართველოს ნაკრების თავდამსხმელი ელგუჯა ლობჯანიძე სავარაუდოდ კარიერას კოსტანაის „ტობოლში“ გააგრძელებს. ყაზახური მედიის ცნობით, მხარეები კონტრაქტის გაფორმებასთან ახლოს არიან.
00:29 | 05.12.2020 კანკავა და ლობჯანიძე ყაზახეთის ჩემპიონატის სეზონის სიმბოლურში
საქართველოს ნაკრების ფეხბურთელები ჯაბა კანკავა და ელგუჯა ლობჯანიძე ყაზახეთის პრემიერლიგის 2020 წლის სეზონის სიმბოლურ ნაკრებში მოხვდნენ.
13:16 | 19.11.2020 ელგუჯა ლობჯანიძემ „კაისარი“ დატოვა
ქართველმა ფეხბურთელმა ელგუჯა ლობჯანიძემ „კაისარი“ დატოვა. ინფორმაციას ყაზახური მედია ავრცელებს.
15:34 | 07.11.2020 ელგუჯა ლობჯანიძის მორიგი გოლი ყაზახეთის ჩემპიონატში (+VIDEO)
ყაზახეთის პრემიერლიგის მე-18 ტურში ელგუჯა ლობჯანიძემ თავის გამოჩენა მოახერხა. ქართველი ფეხბურთელის კაისარი საკუთარ მოედანზე ალმატის კაირატს დაუპირისპირდა და თამაში ფრედ 2:2 დასრულდა.
15:05 | 23.10.2020 გმირი და "ტერორისტი": სამი ქართველი ყაზახეთის ჩემპიონატის ტურის სიმბოლურში
ყაზახეთის პრემიერლიგის მე-14 ტურის სიმბოლურ ნაკრებში სამი ქართველი მოხვდა - ნახევარმცველი ჯაბა კანკავა, თავდამსხმელი ელგუჯა ლობჯანიძე (ზედიზედ მეორედ) და მწვრთნელი კახა ცხადაძე.
15:22 | 22.10.2020 ელგუჯა ლობჯანიძემ ყაზახეთში მორიგი გოლი გაიტანა (+VIDEO)
ყაზახეთის ჩემპიონატის მე-14 ტურში ელგუჯა ლობჯანიძემ მორიგი გოლის გატანა მოახერხა. ქართველი ფეხბურთელის „კაისარი“ შინ „შახტიორ ყარაგანდს“ დაუპირისპირდა და მეტოქე 2:0 დაამარცხა.