14:42 | 05.06.2022 თბილისის გრანდ სლემი: ქართული ფინალი ერთ წონაში და 4 ფინალისტი
თბილისის გრანდ სლემის ბოლო საშეჯიბრო დღეს ტატამიზე 14 ქართველი ძიუდოისტი გავიდა და დღე ძალიან წარმატებულია, რადგან 4 ქართველი ფინალშია და ერთ წონით კატეგორიაში ფინალი სულაც ქართული იქნება.
17:30 | 01.05.2022 ლუკა მაისურაძე ევროპის ჩემპიონია!
ბულგარეთის დედაქალაქ სოფიაში გრძელდება ევროპის ჩემპიონატი ძიუდოში, რომლის ბოლო საშეჯიბრო დღეს ლუკა მაისურაძე ევროპის ჩემპიონი გახდა!
15:19 | 01.05.2022 ლუკა მაისურაძე ევროპის ჩემპიონატის ფინალშია!
ბულგარეთის დედაქალაქ სოფიაში გრძელდება ევროპის ჩემპიონატი ძიუდოში, რომლის ბოლო საშეჯიბრო დღეს ლუკა მაისურაძე ფინალში იასპარეზებს, ხოლო გურამ თუშიშვილი ბრინჯაოსთვის იბრძვის.
21:37 | 19.02.2022 გურამ თუშიშვილის და ილია სულამანიძის ოქროს მედლები თელ ავივის გრანდ სლემზე
თელ ავივის გრანდ სლემი საქართველოსთვის კარგად დასრულდა - ორი ოქროს მედლით. ილია სულამანიძემ და გურამ თუშიშვილმა უმაღლესი სინჯის მედლის მოპოვება მოახერხეს.
16:59 | 19.02.2022 გურამ თუშიშვილი და ილია სულამანიძე თელ ავივის გრანდ სლემის ფინალში გავიდნენ
თელ ავივის გრანდ სლემის ბოლო საშეჯიბრო დღე საქართველოსთვის შედეგიანია. ტატამიზე 6 ქართველი ძიუდოისტი გავიდა, საიდანაც ორი ფინალშია, ორსაც ბრინჯაოს მედლამდე ერთი გამარჯვება აშორებს.
00:19 | 19.12.2021 შავდათუაშვილი 2021 წლის საუკეთესო ძიუდოისტად დაასახელეს, სულამანიძე - "ამომავალ ვარსკვლავად"
ლაშა შავდათუაშვილი ძიუდოს საერთაშორისო ფედერაციის მიერ ჩატარებული გამოკითხვის მიხედვით 2021 წლის საუკეთესო მამაკაც ძიუდოისტად დაასახელეს.
15:40 | 25.11.2021 შავდათუაშვილი წლის ძიუდოისტის და სულამანიძე ამომავალი ვარსკვლავის ჯილდოსთვის იბრძვიან
ძიუდოს საერთაშორისო ფედერაცია 2021 წლის სეზონი შემაჯამებელ გამოკითხვას ატარებს. გამარჯვებულები ხუთ ნომინაციაში გამოვლინდებიან და ორში ქართველი ძიუდოისტები არიან წარდგენილნი.
22:00 | 06.11.2021 ძიუდო: 6 მედალი, მათ შორის 2 ოქრო ევროპის 23-წლამდე ჩემპიონატზე!
უნგრეთის დედაქალაქ ბუდაპეშტში ევროპის 23-წლამდე ჩემპიონატზე საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრებმა მეორე საშეჯიბრო დღეს 6 მედალი მოიპოვა!
19:04 | 06.11.2021 ევროპის 23-წლამდე ჩემპიონატი ძიუდოში: 8 ქართველი ფინალურ ბლოკში!
უნგრეთის დედაქალაქ ბუდაპეშტში მიმდინარე ევროპის 23-წლამდე ჩემპიონატზე ფანტასტიკურად ასპარეზობს საქართველოს ნაკრები და ფინალურ ბლოკს ერთბაშად 8 ქართველმა ძიუდოისტმა უწია.