10:16 | 11.08.2022 ანჩელოტი: „ბენზემა ყველაზე მნიშვნელოვანი ფეხბურთელია მსოფლიოში“
მადრიდის „რეალის“ მთავარმა მწვრთნელმა, კარლო ანჩელოტიმ, უეფას სუპერთასის მატჩში „აინტრახტის“ დამარცხების შემდეგ (2:0), ჟურნალისტებს თავის ფეხბურთელებზე აზრი გაუზიარა.
00:52 | 11.08.2022 "რეალმა" ახალი სეზონი ტიტულით დაიწყო
მადრიდის „რეალმა“ ახალი სეზონი ისე დაიწყო, როგორც წინა დაასრულა - ტიტულით. ჩემპიონთა ლიგის მოგების შემდეგ კარლო ანჩელოტის გუნდმა ევროპის სუპერთასიც მოიპოვა.
13:00 | 10.08.2022 გლასნერი: "შანსი ყოველთვის არსებობს და ახლაც ასე იქნება"
ევროპის სუპერთასზე მადრიდის „რეალი“ ფრანკფურტის „აინტრახტს“ დაუპირისპირდება. მატჩის წინ გერმანული გუნდის მთავარმა მწვრთნელმა ოლივერ გლასნერმა კომენტარი გააკეთა.
11:42 | 10.08.2022 ანჩელოტი: "შეგვიძლია წარმოვიდგინოთ, რომ "აინტრახტის" ფანები ჩვენ გვიგულშემატკივრებენ"
ევროპის სუპერთასზე მადრიდის „რეალი“ ფრანკფურტის „აინტრახტს“ დაუპირისპირდება. მატჩის წინ „სამეფო კლუბის“ მთავარმა მწვრთნელმა კარლო ანჩელოტიმ კომენტარი გააკეთა.
19:31 | 09.08.2022 "იუვენტუსი" სერბეთის ნაკრების ფეხბურთელს დაიმატებს
ტურინის „იუვენტუსი“ ფრანკფურტის „აინტრახტის“ ნახევარმცველ ფილიპ კოსტიჩს დაიმატებს. ამის შესახებ ჯანლუკა დი მარციო იტყობინება.
17:30 | 05.08.2022 "იუვენტუსი" კოსტიჩის ტრანსფერზე აქტიურად მუშაობს
ტურინის „იუვენტუსი“ ფრანკფურტის „აინტრახტის“ ნახევარმცველის ფილიპ კოსტიჩის ტრანსფერზე აქტიურად მუშაობს.
13:38 | 04.08.2022 „აინტრახტის“ პრეზიდენტი: „ვინ არის მანე?“
ფრანკფურტის „აინტრახტის“ პრეზიდენტმა, პეტერ ფიშერმა, ჟურნალისტებს უთხრა, რომ ბუნდესლიგის პირველი ტურის მატჩში არც „ბაიერნის“ და არც მათი ახალწვეულის, სადიო მანესი ეშინიათ.