„დინამო თბილისის“ მთავარმა მწვრთნელმა კახა ცხადაძემ „დინამო ბათუმთან“ მარცხის შემდეგ (0:3) კომენტარი გააკეთა. როგორც მან განაცხადა, ამ ერთი თამაშით შეფასების გაკეთება არ შეიძლება და გუნდს მეტი შეუძლია. ...
22:59 | 04.03.2022 "დინამო ბათუმის" ზედიზედ მეორე და "ტორპედოს" პირველი გამარჯვება სეზონში
საქართველოს კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის მეორე ტურში მოქმედმა ჩემპიონმა „დინამო ბათუმმა“ „დინამო თბილისს“ უმასპინძლა. ტურის ცენტრალური დაპირისპირება მასპინძლებმა მოიგეს - 3:0.
18:02 | 02.03.2022 Setanta Sports-ი "დინამო თბილისის" მთავარი სპონსორი გახდა
დინამო თბილისის სპონსორი ჩვენი რეგიონის უმსხვილესი სპორტული მაუწყებელი Setanta Sports-ი გახდა. მხარეებს შორის შესაბამისი ხელშეკრულება უკვე გაფორმდა.
23:12 | 25.02.2022 "დინამო თბილისმა" "ტორპედო" დაამარცხა და სეზონი კარგად დაიწყო
საქართველოს კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის პირველი ტურის ცენტრალური მატჩი „დინამო თბილისსა“ და ქუთაისის „ტორპედოს“ შორის გაიმართა.
20:52 | 15.02.2022 "დინამო თბილისმა" თურქული შეკრება "ფახთაქორთან" გამარჯვებით დაასრულა
„დინამო თბილისმა“ თურქული შეკრება დაასრულა და ბოლო ამხანაგურ შეხვედრაში ტაშკენტის „ფახთაქორი“ იოლად, 3:0 დაამარცხა.
14:06 | 10.02.2022 "დინამო თბილისმა" მოსკოვის "დინამოს" მოუგო
„დინამო თბილისმა“ თურქეთში ამხანაგური მატჩი მოსკოვის „დინამოსთან“ ჩაატარა და გამარჯვება მოიპოვა.
00:15 | 10.02.2022 "დინამო თბილისმა" ჩემპიონთა ლიგაზე ზედიზედ მე-9 თამაში წააგო (+VIDEO)
წყალბურთის ჩემპიონთა ლიგაზე „დინამო თბილისმა“ ზედიზედ მეცხრე მარცხი განიცადა. დეიან სტანოიევიჩის გუნდი სტუმრად სერბულ „ნოვი ბელგრადს“ დაუპირისპირდა და 7:19 დამარცხდა.
20:36 | 08.02.2022 "დინამო თბილისმა" "დინამო კიევთან" წააგო
„დინამო თბილისმა“ თურქულ შეკრებაზე მეოთხე ამხანაგური მატჩი ჩაატარა და ამჯერად კიევის „დინამოს“ დაუპირისპირდა.
16:12 | 08.02.2022 "დინამო თბილისმა" ნიკა მალი დაიმატა
დინამო თბილისმა საფეხბურთო კლუბ საბურთალოსთან ნიკა მალის გამოსყიდვის თაობაზე შეთანხმებას მიაღწია. მარჯვენა მცველი დინამოს თურქულ შეკრებაზე შეუერთდა და კლუბთან კონტრაქტი 2024 წლის ბოლომდე გააფორმა.