05:14 | 20.11.2024 ვილი სანიოლი: "ხარვეზები იყო, აგრესიულობაც გვაკლდა"
საქართველოს ნაკრების მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა ჩეხეთის ნაკრებთან მატჩის (1:2) შემდეგ ისაუბრა.
00:45 | 19.11.2024 ვილი სანიოლი: "დაცვაში დისციპლინით და ამავდროულად ამბიციურად უნდა ვითამაშოთ"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა ერთა ლიგაზე ჩეხეთთან მატჩის წინ პრესკონფერენცია გამართა.
00:00 | 17.11.2024 ვილი სანიოლი: "მეორე ტაიმით კმაყოფილი ვარ, ფეხბურთელებმა ძლიერი მენტალიტეტი აჩვენეს"
16:51 | 15.11.2024 ვილი სანიოლი: "უფრო მეტი აგრესიით უნდა ვითამაშოთ, ვიდრე წინა მატჩებში ვითამაშეთ"
საქართველოს ეროვნული ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა ერთა ლიგის B დივიზიონის მეხუთე ტურში უკრაინის ნაკრებთან მატჩის წინ პრესკონფერენცია გამართა.
17:39 | 12.11.2024 ვილი სანიოლთან ახალი კონტრაქტი გაფორმდა
საქართველოს ეროვნული ნაკრების მთავარ მწვრთნელს, ვილი სანიოლსა და საქართველოს ფეხბურთის ფედერაციას შორის თანამშრომლობის ახალი ხელშეკრულება გაფორმდა.
14:12 | 08.11.2024 ვილი სანიოლი: "მნიშვნელოვანია თამაშში ინტენსივობა და აგრესია დავიბრუნოთ"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა პრესკონფერენცია გამართა, სადაც მედიის წარმომადგენლების შეკითხვებს უპასუხა.
16:59 | 31.10.2024 IFFHS-მ 2024 წლის საუკეთესო სანაკრებო მწვრთნელებში ვილი სანიოლიც შეიყვანა
ფეხბურთის ისტორიის და სტატისტიკის საერთაშორისო ფედერაციამ (IFFHS) 2024 წლის საუკეთესო სანაკრებო მწვრთნელის ჯილდოზე 20 ნომინანტი დაასახელა, რომელთა შორის საქართველოს ნაკრების თავკაცი ვილი სანიოლიცაა.
23:10 | 14.10.2024 ვილი სანიოლი: "ჩვენი ბოლო გადაწყვეტილებები არასწორი იყო, ხშირად ვჩქარობდით"
საქართველოს ეროვნული ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა ალბანეთთან მატჩის (0:1) შემდეგ პრესკონფერენცია გამართა. როგორც მან თქვა, გუნდი ხშირად არასწორ გადაწყვეტილებას იღებდა, რამაც მარცხი განაპირობა. ...
15:54 | 13.10.2024 ვილი სანიოლი: "რასაც ბოლო პერიოდში მივაღწიეთ, შემთხვევითობა არ იყო, შრომის შედეგია"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა უეფას ერთა ლიგის მეოთხე ტურში ალბანეთთან მატჩამდე პრესკონფერენცია გამართა. როგორც მან თქვა, გუნდისგან იმავე დისციპლინით თამაშს ელოდება, როგორც ბოლო ...
02:35 | 12.10.2024 ვილი სანიოლი: "პირველი 30 წუთი კატასტროფულად ვითამაშეთ"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა უკრაინის ნაკრებთან მარცხის (0:1) შემდეგ ისაუბრა. როგორც მან თქვა, თამაშის დასაწყისი კატასტროფულად ჩაატარეს და მხოლოდ გოლის შემდეგ გამოფხიზლდნენ: