16:30 | 25.06.2024 ვილი სანიოლი: "ვინ ითამაშებს და ვინ - არა, ამას მხოლოდ მე ვწყვეტ!"
საქართველოს ეროვნული ნაკრები ევროპის 2024 წლის ჩემპიონატის ჯგუფური ეტაპის მესამე ტურში გელზენკირხენში, პორტუგალიის ნაკრების წინააღმდეგ ითამაშებს.
20:23 | 22.06.2024 ვილი სანიოლი: "ლობჟანიძე ახლა თავს ძალიან ცუდად გრძნობს, ორივე გუნდი იმედგაცრუებულია"
საქართველოს ეროვნული ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა ევრო 2024-ის მეორე ტურში ჩეხეთთან (1:1) მატჩის შემდეგ პრესკონფერენციაზე ისაუბრა. როგორც მან თქვა, არსებობს იმედგაცრუება ბოლო მომენტის გამო, ...
21:42 | 21.06.2024 ვილი სანიოლი: "ჩვენი ორიენტირი საკუთარ თავზეა და არა მეტოქეზე, დისციპლინით უნდა ვითამაშოთ"
საქართველოს ეროვნული ნაკრები ევროპის ჩემპიონატის მეორე ტურში ჩეხეთის ნაკრებს დაუპირისპირდება. მატჩამდე პრესკონფერენცია გამართა ვილი სანიოლმა, რომელმაც "ვოლკპარკშტადიონის" საპრესკონფერენციო დარბაზში ჟურნალისტების ...
23:14 | 18.06.2024 ვილი სანიოლი: "მომავალში ასეთ მატჩებს აღარ წავაგებთ"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა ევროპის ჩემპიონატის პირველ ტურში თურქეთის ნაკრებთან მატჩის (1:3) შემდეგ პრესკონფერენციაზე ისაუბრა.
19:47 | 17.06.2024 ვილი სანიოლი: "ჩვენთვის ეს ძალიან დიდი გამოწვევაა"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა თურქეთთან, 2024 წლის ევროპის ჩემპიონატის სადებიუტო შეხვედრის წინ პრესკონფერენცია გამართა.
12:55 | 14.06.2024 ნიკა კვეკვესკირი: "ფრანგია, მაგრამ სანიოლი ჩვენი ეროვნული გმირია"
საქართველოს ნაკრების ფეხბურთელმა ნიკა კვეკვესკირმა ფრანგულ მედიასთან ვილი სანიოლზე ისაუბრა. როგორც მან თქვა, სანიოლი საქართველოს ეროვნული გმირია.
21:37 | 13.06.2024 ვილი სანიოლი: "არაფერს დავთმობთ, ყველაფერს გავიღებთ"
საქართველოს ეროვნული ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა უეფა-ს ვებგვერდთან ისაუბრა. როგორც ფრანგმა სპეციალისტმა აღნიშნა, ჯგუფი რთულია, მაგრამ საქართველოს ნაკრები არაფერს დათმობს.
01:30 | 10.06.2024 ვილი სანიოლი: "თავდაჯერებისთვის ეს მოგება ჩვენთვის მნიშვნელოვანი იყო"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა მონტენეგროსთან მატჩის (3:1) შემდეგ კომენტარი გააკეთა.
20:00 | 08.06.2024 ვილი სანიოლი: "გვინდა, რომ ამ თამაშმა მეტი თავდაჯერება მოგვცეს"
საქართველოს ნაკრების მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა მონტენეგროს ნაკრებთან მატჩამდე ისაუბრა. მან შეაფასა ავსტრიული შეკრებაც და აღნიშნა, რომ ჯერ ყველა ფეხბურთელი საუკეთესო ფორმაში არაა.
13:04 | 22.05.2024 ვილი სანიოლი: "ზედმეტი წნეხი საჭირო არაა, თუმცა წარმატებისთვის პოტენციალი და რესურსი გვაქვს"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა პრესკონფერენცია გამართა, რომლის დაწყებამდე მან ევროპის ჩემპიონატისთვის შემადგენლობა დაასახელა.