0ვილი სანიოლი: "ჩვენი ორიენტირი საკუთარ თავზეა და არა მეტოქეზე, დისციპლინით უნდა ვითამაშოთ"
საქართველოს ეროვნული ნაკრები ევროპის ჩემპიონატის მეორე ტურში ჩეხეთის ნაკრებს დაუპირისპირდება. მატჩამდე პრესკონფერენცია გამართა ვილი სანიოლმა, რომელმაც "ვოლკპარკშტადიონის" საპრესკონფერენციო დარბაზში ჟურნალისტების ...
4ვილი სანიოლი: "მომავალში ასეთ მატჩებს აღარ წავაგებთ"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა ევროპის ჩემპიონატის პირველ ტურში თურქეთის ნაკრებთან მატჩის (1:3) შემდეგ პრესკონფერენციაზე ისაუბრა.
19:47 | 17.06.2024
0ვილი სანიოლი: "ჩვენთვის ეს ძალიან დიდი გამოწვევაა"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა თურქეთთან, 2024 წლის ევროპის ჩემპიონატის სადებიუტო შეხვედრის წინ პრესკონფერენცია გამართა.
12:55 | 14.06.2024
0ნიკა კვეკვესკირი: "ფრანგია, მაგრამ სანიოლი ჩვენი ეროვნული გმირია"
საქართველოს ნაკრების ფეხბურთელმა ნიკა კვეკვესკირმა ფრანგულ მედიასთან ვილი სანიოლზე ისაუბრა. როგორც მან თქვა, სანიოლი საქართველოს ეროვნული გმირია.
21:37 | 13.06.2024
0ვილი სანიოლი: "არაფერს დავთმობთ, ყველაფერს გავიღებთ"
საქართველოს ეროვნული ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა უეფა-ს ვებგვერდთან ისაუბრა. როგორც ფრანგმა სპეციალისტმა აღნიშნა, ჯგუფი რთულია, მაგრამ საქართველოს ნაკრები არაფერს დათმობს.
01:30 | 10.06.2024
4ვილი სანიოლი: "თავდაჯერებისთვის ეს მოგება ჩვენთვის მნიშვნელოვანი იყო"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა მონტენეგროსთან მატჩის (3:1) შემდეგ კომენტარი გააკეთა.
20:00 | 08.06.2024
0ვილი სანიოლი: "გვინდა, რომ ამ თამაშმა მეტი თავდაჯერება მოგვცეს"
საქართველოს ნაკრების მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა მონტენეგროს ნაკრებთან მატჩამდე ისაუბრა. მან შეაფასა ავსტრიული შეკრებაც და აღნიშნა, რომ ჯერ ყველა ფეხბურთელი საუკეთესო ფორმაში არაა.
13:04 | 22.05.2024
1ვილი სანიოლი: "ზედმეტი წნეხი საჭირო არაა, თუმცა წარმატებისთვის პოტენციალი და რესურსი გვაქვს"