15:45 | 17.09.2020 ქართველი მსაჯები ევროპა ლიგის საკვალიფიკაციო ეტაპის მატჩზე
ქართველი არბიტრი გიორგი ყრუაშვილი უეფას ევროპა ლიგის ეგიდით გამართულ მორიგ შეხვედრას იმსაჯებს. 17 სექტემბერს, ევროპა ლიგის მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპის შეხვედრაში სლოვენიური "მურა" დანიურ "ორჰუსს" უმასპინძლებს. ...
03:21 | 17.09.2020 "დინამო თბილისის" მეტოქე გუნდში კორონავირუსის პანდემიაა
უელსის ჩემპიონი „კონაჰ ნომედსი“ ევროპა ლიგის მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპზე „დინამო თბილისთან“ მატჩს მძიმე ვითარებაში ხვდება. გუნდს განაცხადში მხოლოდ 14 მოთამაშე ეყოლება.
01:45 | 17.09.2020 სამი ქართველი ფეხბურთელის გუნდის შანსი: ჩემპიონთა ლიგაზე პლეი-ოფის წყვილები ცნობილია
ჩემპიონთა ლიგაზე მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპი დასრულდა და შედეგად პლეი-ოფს მონაწილე ყველა გუნდი ცნობილია. ჯგუფურ ეტაპამდე ერთი ნაბიჯი სამი ქართველი ფეხბურთელის გუნდს აშორებს.
22:38 | 16.09.2020 კირილ ნოვიკოვი: "პოლიტიკასთან კავშირი არ გვაქვს, აქ ფეხბურთის სათამაშოდ ვართ"
მოსკოვის „დინამოს“ მთავარი მწვრთნელის კირილ ნოვიკოვის განცხადებით, თბილისში ფეხბურთის სათამაშოდ ჩამოვიდნენ და პოლიტიკას „ლოკომოტივთან“ გასამართ შეხვედრასთან კავშირი არ აქვს.
20:17 | 16.09.2020 ჭიაბრიშვილი: "რუსეთის საკითხი ყოველთვის გვახსოვს, მაგრამ ეს იქნება საფეხბურთო თამაში"
ევროპა ლიგის მე-2 საკვალიფიკაციო ეტაპზე თბილისის „ლოკომოტივი“ მოსკოვის „დინაოს“ შეხვდება. მატჩამდე ქართული გუნდის მთავარმა მწვრთნელმა გიორგი ჭიაბრიშვილმა პრესკონფერენცია გამართა.
00:14 | 16.09.2020 ჩაკვეტაძემ პენალტი მოიპოვა და ტრავმა მიიღო, "გენტი" ჩემპიონთა ლიგის პლეი-ოფშია (+VIDEO)
ბელგიური „გენტი“ ჩემპიონთა ლიგის პლეი-ოფში გავიდა, გიორგი ჩაკვეტაძემ პენალტი მოიპოვა და ტრავმა მიიღო. მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპზე ბელგიელებმა ვენის „რაპიდს“ უმასპინძლეს და 2:1 დაამარცხეს.