საქართველოს ნაკრებისა და ყაზანის „რუბინის“ ნახევარმცველი ხვიჩა კვარაცხელია ერთთვიანი პაუზის შემდეგ მოედანზე დაბრუნდა. 20 წლის შემტევი „ურალთან“ 4:0 მოგებულ მატჩში ძირითად შემადგენლობაში მოხვდა და აქტიურობითაც ...
10:29 | 21.08.2021 ლუკა გაგნიძეს კორონავირუსი აქვს
ეკატერინბურგის „ურალში“ კორონავირუსის აფეთქებაა და ინფიცირებულთა შორის ქართველი ნახევარმცველი ლუკა გაგნიძეცაა. აღნიშნული ინფორმაცია ფეხბურთელის აგენტმა ირაკლი ლილუაშვილმა დაადასტურა.
20:22 | 10.08.2021 ლუკა გაგნიძეს "ურალში" ახალი მწვრთნელი ჰყავს
ეკატერინბურგის „ურალს“ ახალი მთავარი მწვრთნელი ჰყავს - იგორ შალიმოვი. შესაბამისად, ის გაწვრთნის ახალგაზრდა ქართველ ფეხბურთელ ლუკა გაგნიძეს.
14:50 | 10.08.2021 „ურალის“ მთავარი მწვრთნელი გუნდს ტოვებს
ეკატერინბურგის „ურალის“ მთავარი მწვრთნელი, იური მატვეევი, უახლოეს ხანში თანამდებობას დატოვებს - წერს championat.com.
01:24 | 10.08.2021 "ურალის" მწვრთნელი: "გაგნიძე დიდ სარგებელს მოგვიტანს"
ეკატერინბურგის „ურალის“ მთავარმა მწვრთნელმა იური მატვეევმა „სოჭისთან“ (0:2) მატჩის შემდეგ ლუკა გაგნიძის შესახებ ისაუბრა. მან ქართველი ფეხბურთელი შეაქო და მომავალში მასზე იმედებსაც ამყარებს.
20:23 | 01.08.2021 რუსეთის ჩემპიონატში ლუკა გაგნიძის დებიუტი შედგა
რუსეთის პრემიერლიგის მეორე ტურში ეკატერინბურგის „ურალი“ შინ „ნიჟნი ნოვგოროდს“ დაუხვდა და გუნდებმა ქულები გაიყვეს (1:1).
12:35 | 21.07.2021 ოფიციალურად: ლუკა გაგნიძე მოსკოვის "დინამომ" "ურალში" გაანათხოვრა
ქართველი ფეხბურთელი კუკა გაგნიძე კარიერას ეკატერინბურგის „ურალში“ გააგრძელებს. რუსულმა კლუბმა ინფორმაცია ოფიციალურად დაადასტურა.
10:25 | 09.07.2021 მოსკოვის "დინამო" ლუკა გაგნიძეს სავარაუდოდ რუსულ კლუბში გაანათხოვრებს
მოსკოვის „დინამო“ ქართველ ფეხბურთელ ლუკა გაგნიძეს სავარაუდოდ „ურალში“ გაანათხოვრებს. Sport-express-ის ცნობით, ლუკას ეკატერინბურგელთა რიგებში ერთწლიანი იჯარით გაასხვისებენ.
14:31 | 05.07.2021 ლუკა გაგნიძე: "მოსკოვის "დინამო" ჩემთვის უდიდესი შესაძლებლობაა"
მოსკოვის „დინამომ“ ლუკა გაგნიძის ტრანსფერი დაადასტურა და „დინამო თბილისის“ აწ უკვე ყოფილ ფეხბურთელს 5-წლიანი კონტრაქტი გაუფორმა.
10:26 | 30.06.2021 რუსული გამოცემა: ლუკა გაგნიძემ მოსკოვის "დინამოსთან" კონტრაქტი გააფორმა
„დინამო თბილისის“ ფეხბურთელმა ლუკა გაგნიძემ მოსკოვის „დინამოსთან“ კონტრაქტი გააფორმა. რუსული გამოცემა Championat-ი წერს, რომ ქართველმა ფეხბურთელმა 5-წლიან ხელშეკრულებას მოაწერა ხელი.