22:32 | 02.03.2025 ნიკა გაგნიძის გოლი უკრაინის ჩემპიონატში (+VIDEO)
უკრაინის პრემიერლიგის 25-ე ტურში ნიკა გაგნიძის „კოლოსი“ სტუმრად „ვერეს-რივნესთან“ 1:2 დამარცხდა, თუმცა, ქართველმა ნახევარმცველმა გოლი გაიტანა.
00:51 | 05.08.2024 ნიკა გაგნიძის საგოლე პასი უკრაინის ჩემპიონატის პირველ ტურში (+VIDEO)
უკრაინის პრემიერლიგის ახალი სეზონი დაიწყო, „კოლოსის“ ქართველმა ფეხბურთელმა ნიკა გაგნიძემ კი, თავი საგოლე პასით გამოიჩინა.
12:44 | 11.07.2024 ნიკა გაგნიძე უკრაინულ გუნდში გადავიდა
გორის „დილას“ კაპიტანი ნიკა გაგნიძე კარიერას უკრაინულ „კოლოსში“ გააგრძელებს. ინფორმაცია ოფიციალურად დადასტურდა.
23:55 | 11.02.2024 „ბათუმი“ ამხანაგურ მატჩში უკრაინულ „კოლოსთან“ დამარცხდა
დღეს, 11 თებერვალს, ბათუმის „დინამომ“ საკონტროლო მატჩი გამართა უკრაინულ „კოლოს კოვალივკასთან“ და 1:3 დამარცხდა. ბათუმელთაგან გოლი ჟან ვიქტორმა გაიტანა.
00:32 | 22.11.2021 ნიკა სიჭინავას გამარჯვების გოლი უკრაინის ჩემპიონატში (+VIDEO)
უკრაინის პრემიერლიგის მე-15 ტურში ნიკა სიჭინავას „კოლოსი“ სტუმრად „დესნას“ დაუპირისპირდა და ქართველი ფორვარდის გოლით 1:0 მოიგო.
19:15 | 02.10.2021 ნიკა სიჭინავას საგოლე პასი უკრაინის ჩემპიონატში (+VIDEO)
უკრაინის პრემიერლიგის მეათე ტურში „კოლოსის“ ქართველმა თავდამსხმელმა ნიკა სიჭინავამ საგოლე პასი მიითვალა.
00:10 | 09.06.2021 ნიკა სიჭინავა: "კლუბის ამბიციებმა ჩემს გადაწყვეტილებაზე დიდი როლი ითამაშა"
ნიკა სიჭინავამ „ინჰულეცი“ დატოვა და „კოლოსთან“, რომელიც კონფერენს ლიგაზე ითამაშებს, სამწლიანი კონტრაქტი გააფორმა. ქართველმა თავდამსხმელმა კომენტარი გააკეთა და თავის გადაწყვეტილებაზე ისაუბრა.
17:32 | 08.06.2021 ნიკა სიჭინავა კარიერას უკრაინულ გუნდში გააგრძელებს
ქართველი ფეხბურთელი ნიკა სიჭინავა „კოლოსის“ ფეხბურთელია. 26 წლის შემტევმა უკრაინის პრემიერლიგის ბინადარ კლუბთან 3-წლიანი კონტრაქტი გააფორმა. ინფორმაცია კლუბმა ოფიციალურად დაადასტურა.
21:51 | 09.05.2021 უკრაინის ჩემპიონატი დასრულდა
2020-21 წლების საფეხბურთო სეზონი უკრაინაში დასრულდა. ჩემპიონი 65 ქულით კიევის „დინამო“ გახდა. მეორეზე დათა ხოჭოლავას დონეცკის „შახტარია“ (54 ქულა).
„დინამო“ მომავალ ჩემპიონთა ლიგას ჯგუფური ეტაპიდან დაიწყებს, ...
20:56 | 29.01.2021 "დინამო თბილისის" ფრე უკრაინულ გუნდთან (+VIDEO)
საქართველოს მოქმედმა ჩემპიონმა „დინამო თბილისმა“ თურქულ შეკრებაზე მესამე სპარინგმატჩი ჩაატარა და უკრაინული „კოლოსის“ წინააღმდეგ გამარჯვებასთან ძალიან ახლოს იყო.