16:21 | 08.02.2025 გურამ გიორბელიძემ თურქეთის პირველ ლიგაში "მალათიასპორს" გაუტანა (+VIDEO)
თურქეთის პირველი ლიგის 23-ე ტურის მატჩში გურამ გიორბელიძის "ერზრუმსპორი" სტუმრად "მალათიასპორს დაუპირისპირდა და მეტოქე 6:0 გაანადგურა.
23:10 | 27.10.2024 გურამ გიორბელიძის გოლი თურქეთში (+VIDEO)
თურქეთის პირველი ლიგის მეათე ტურში გურამ გიორბელიძის „ერზურუმსპორმა“ „კეჩიორენგუჩუ“ 4:0 გაანადგურა, ქართველმა მცველმა კი, გოლი გაიტანა.
02:03 | 05.10.2024 გურამ გიორბელიძის შესანიშნავი საგოლე პასი თურქეთში (+VIDEO)
თურქეთის პირველი ლიგის მერვე ტურში გურამ გიორბელიძემ საგოლე პასი მიითვალა. ქართველი ფეხბურთელის „ერზურუმსპორმა“ „ბოლუსპორს“ 1:0 აჯობა.
10:27 | 09.09.2024 გურამ გიორბელიძე თურქულ გუნდში გადავიდა
ქართველი ფეხბურთელი გურამ გიორბელიძე კარიერას თურქეთში გააგრძელებს და კონტრაქტი „ერზურუმსპორთან“ გააფორმა.
23:15 | 07.08.2023 გურამ გიორბელიძე სერბეთის ჩემპიონატში ითამაშებს
საქართველოს ნაკრების მცველი გურამ გიორბელიძე სერბულ „ვოივოდინაში“ გადავიდა. ტრანსფერი ოფიციალურად დადასტურდა. მან „ვოივოდინასთან ორწლიანი კონტრაქტი გააფორმა.
22:08 | 04.08.2023 გურამ გიორბელიძემ "დინამო ბათუმი" დატოვა
გურამ გიორბელიძე „დინამო ბათუმში“ აღარ ითამაშებს. ქართველ ფეხბურთელს კლუბთან საიჯარო კონტრაქტი ამოეწურა და გუნდი დატოვა.
17:35 | 22.02.2023 ოფიციალურად: გურამ გიორბელიძე “დინამო ბათუმში“ ითამაშებს
საქართველოს ნაკრებისა და პოლონური „ზაგლებიეს“ ყოფილი მცველი, გურამ გიორბელიძე კარიერას „დინამო ბათუმში“ გააგრძელებს. ამის შესახებ კლუბმა ოფიციალურად დაადასტურა.
17:57 | 30.10.2022 ოთარ კაკაბაძის საგოლე პასი პოლონეთის ჩემპიონატში (+VIDEO)
პოლონეთის ექსტრაკლასას მე-15 ტურში „კრაკოვიამ“ სტუმრად „ზაგლებიე“ 2:0 დაამარცხა, ოთარ კაკაბაძემ კი საგოლე პასი მიითვალა.
22:25 | 29.07.2022 თორნიკე გაფრინდაშვილის სადებიუტო გოლი და გაძევება პოლონეთში (+VIDEO)
პოლონეთის ექსტრაკლასას მესამე ტურში თორნიკე გაფრინდაშვილისა და გურამ გიორბელიძის „ზაგლებიემ“ სტუმრად „პიასტი“ 1:0 დაამარცხა, გამარჯვების გოლი გაფრინდაშვილის ანგარიშზეა.
14:55 | 17.07.2022 ოფიციალურად: გურამ გიორბელიძე პოლონურ გუნდში ითამაშებს
გურამ გიორბელიძე კარიერას ლუბინის „ზაგლებიეში“ გააგრძელებს. ინფორმაცია პოლონურმა კლუბმა ოფიციალურად დაადასტურა.