საქართველოს ნაკრების მორაგბე ვასილ ლობჟანიძე შესაძლოა „ტულონში“ გადავიდეს. ამის შესახებ ფრანგული მედია იტყობინება.
17:38 | 29.05.2023 ბექა გიგაშვილის ლელო „ტულონს“ გამარჯვებაში დაეხმარა
საქართველოს ნაკრებისა და „ტულონის“ პირველხაზელმა, ბექა გიგაშვილმა საფრანგეთის TOP 14-ის ბოლო ტურში „ბორდოს“ დაუდო ლელო და გუნდს გამარჯვების მოპოვებაში დაეხმარა.
11:08 | 20.05.2023 ჩელენჯ თასი | გიგაშვილი ჩემპიონია! ქართული რაგბი ტურნირს უახლოვდება!
ბორჯღალოსანი ბექა გიგაშვილი ევროპის ჩელენჯ თასის ჩემპიონია! მისმა ‘ტულონმა’ ფინალში ‘გლაზგო უორიორსი’ „ავივა სთედიუმზე“ 43:19 დაამარცხა.
02:07 | 08.01.2023 ქართული ლელო TOP 14-ში: ვანო კარკაძემ „ბრივს“ მოაგებინა
TOP 14-ის მე-15 ტურში ვანო კარკაძის „ბრივი“ ბექა გიგაშვილის „ტულონს“ დაუპირისპირდა და 26:17 დაამარცხა. „ბრივის“ ერთადერთი ლელო ქართველმა ბურჯმა, ვანო კარკაძემ გაიტანა.
14:03 | 09.09.2020 გიგაშვილი ტოპ 14-ის პირველი ტურის სიმბოლურში
საქართველოს ნაკრებისა და "ტულონის" მარჯვენა ბურჯი ბექა გიგაშვილი, ტოპ 14-ის 2020/2021 წლების სეზონის პირველი ტურის სიმბოლურში მოხვდა.
03:35 | 25.08.2019 მამუკა გორგოძის ორი ლელო TOP 14-ის პირველ ტურში
ტოპ 14-ის ახალი სეზონი ჩინებულად დაიწყო მამუკა გორგოძესთვის. ქართველი მორაგბის „ტულონი“ პირველ ტურში „აჟენს“ ესტუმრა და 44:25 დაამარცხა.
18:23 | 30.03.2016 მამუკა გორგოძე: „გვათამაშეთ ექვსი ერის ბოლოადგილოსანთან“
საქართველოს ეროვნული ნაკრებისა და ფრანგული „ტულონის“ მესამეხაზელი მამუკა გორგოძე ფრანგულ გამოცემა Midi-olympique-თან ინტერვიუში კლუბსა და ნაკრებში მიმდინარე მოვლენებს ეხმიანება.
12:09 | 11.03.2016 მამუკა გორგოძე: „ერთა თასზე ჩვენი დონის მხოლოდ რუმინეთია“
საქართველოს ნაკრების კაპიტანმა მამუკა გორგოძემ, საკუთარი გადაწყვეტილებით „ტულონის“ მთავარი მწვრთნელი ბერნარ ლაპორტი და კლუბის ხელმძღვანელობა აღფრთოვანებული დატოვა.
17:17 | 17.02.2016 „ტულონი“ გორგოძეს ერთი წლით გაიხანგრძლივებს
საქართველოს მორაგბეთა ეროვნული ნაკრების კაპიტანი მამუკა გორგოძე, „ტულონთან“ მოქმედ კონტრაქტს ერთი წლით გაახანგრძლივებს და ჩემპიონთა თასის მფლობელის რიგებში 2018 წლის ივნისამდე დარჩება.