თბილისური ამბის გაგრძელება იყო..
ისიც ტორპედოს ქომაგებმა დაიწყეს...
და რა დაიწყეს? ან რა მოხდა?
stripslashes((strlen('http://www.youtube.com/watch?v=go-r4LYBH2o')>0?'http://www.youtube.com/watch?v=go-r4LYBH2o':'http://www.youtube.com/watch?v=go-r4LYBH2o'))
აქ, ნახე რა მუსიკა გააძრო გამოსვლაზე
ნათესავი ხარ მაგ ბიჭის? მერამდენედ წერ უკვე... ვერ ხედავ, რეები ხდება? განვიხილავთ რაღაცას, ამჯერად მაგ თემისთვის არავის სცალია.
მერამდენედ და მეორედ..თუ საჭიროა კიდე დავწერ პრობლემაა რამე? ან ნათესავი რა შუაშია? მაგ ფაქტზეც გამოვთქვი აზრი და ეს თუ არ გაინტერესებს აუარე გვერდი, მოაგვარე მარტივად "პრობლემა".
+11
გლადიატორების ერთი მინუსი ისაა რო ცოტანი არიან ))) დანარჩენით არაფრით ჩამოუვარდებიან არცერთი ევროპული კლუბის ფანკლუბებს და ძაან დიდ პატივს ვცემ მაგათ
კარგი ხალხია! პატრიოტი!
ვიცნობ რამოდენიმეს გლადიატორებიდან და მართლა მაგარი ხალხია ))
შეილებააა
stripslashes((strlen('http://www.palitratv.ge/akhali-ambebi/sporti/42524-qarthveli-kikboqsiori-davith-qiria-prestizhuli-glory-is-msoflio-chempioni-gakhda.html')>0?'http://www.palitratv.ge/akhali-ambebi/sporti/42524-qarthveli-kikboqsiori-davith-qiria-prestizhuli-glory-is-msoflio-chempioni-gakhda.html':'http://www.palitratv.ge/akhali-ambebi/sporti/42524-qarthveli-kikboqsiori-davith-qiria-prestizhuli-glory-is-msoflio-chempioni-gakhda.html'))
დავით ქირიამ მოიგო ერთერთი პრესტიჟული ტურნირის ფინალი.. უბრალოდ, "პალიტრატვ" რატო უნდა ასწრებდეს ესეთი ინფორმაციის მოპოვებას და გავრცელებას სპორტულ საიტებს ვერ ვხვდები.. ვულოცაავ..მაგარი მებრძოლი ბიჭია და ცოტა მხარი დავუჭიროთ ამ კუთხით მაინც
ტორპედო უნდა დაქვეთონ დაბალ ლიგაში და ყველაზე მცირე ქულები გაუნულონ არ გვინდა ტორპედო ცვენ ცემპიონატში რომც გავიდენ ევრო ტურნირებზე მაინც სირცხვილი უნდა გვაჭამონ და ამშემადგენლობით საერთოდ
კაი ეხლა გუნდთან რაგინდა ერთი თუ ზმახარ, რგოროც ვთვით ფეხბურტელებთან რაუნოდა გულშემატკივარსო ისეთი პონტია ეხლა ეს, გუნდი კაირა სტადიონზე არუნდა დაასწრონ არავინ კარგა ხანი და მერე დაშოშმინდებიან