-? საბა - კაშია(ალბათ) - ქიმაძე
stripslashes((strlen('http://www.ecanlitvizle.com/tv-8-izle/')>0?'http://www.ecanlitvizle.com/tv-8-izle/':'http://www.ecanlitvizle.com/tv-8-izle/')) თურქეთი-საბერძნეთის თამაშის ლინკია
მოკლედ თქვენი მოსაწონი ტრენერი ხო ვერც ერთ ნაკრებში ვერ დანიშნეს რა. იქნებ პრობლემა ფეხბურთელებშია. არამარტო გრიგალავაში გგელაშვილში და ლობჟანიძეში. მარა იმაში კი გეთანხმებით რო ჩივაძე გასაშვებია
ამ შემთხვევაში ორივეშია პრობლემა თან ძალიან დიდი.
არადა ჩივაძეს მართლა კარგი ფეხბურთელები ყავს. აბურჯანია ლობჟანიძე პაპუნაშვილი კიტეიშვილი და კიდე რამდენიმე
რო ყავს და რო ვერ იყენებს მაგაშია საქმე..ეს თაობაც შეიწირა მაგან.
ისევ 7 მცველით ვთამაშობთ შედეგი უარესუ გვაქვს და რით ჯობია ცხადაძე ძველ მწვრთნელს???
ცხადაძე რომ ყველა ვიზაცმა დაჩაგრა ფაქტია!!!
მისი ტაქტიკა საერთოდ გაუგებარია, შემადგენლობას ან როგორ არჩევს??? ან რა ცვლილებებს აკეთებს??? ამის იმედზე ვართ!!!
ისე კი წლების შემდეგ კიდევ უფრო ცუდი სიტუაცია იქნება,ქვეყანაში ისეთი კრიზისია კერძო სკოლებში უფრო შემცირდება ბავშვების ტარება ფეხბურთზე,რეგიონებში ხომ უკვე წლებია იკარგებიან ტალანტები უმეტესად რადგან არავინ ჩადის იქ და რაც მნიშვნელოვანია,თბილისის უმეტეს უბანში სტადიონებიც აღარაა ბავშმა რომ ჩავიდეს და ითამაშოს მითუმეტეს ეს ახალაშენებული კორპუსები ისეა ახლოს ერთმანეთთან მიმდგარი რომ სტადიონის გასაკეთებელი ადგილი არც რჩება და კიდევ უფრო შემცირდება კონტიგენტი და თან იმის ფონზე რაც დრო გადის რაგბზე ბევრი ბავშვი შედის და უფრო პრესტიჟული ხდება
10 მათჩის შეჯამებაას რა აზრი აქვს, 3 მოგება ლუქსემბურგი მალტა.... ვაახ ეს უკვე წინ სვლააა სერიოზული. მაგარი მიტყდება რო გიყურებთ საერთოდ და ნერვებს ვიშლი. ხალხს ეუბნებით მოდით თამაშებზეო კაი რა სირცხვილია ტო წაგებისთვის მოვიდეთ? ჩვენ არაფერი გვეშველება. აზერები სომხები ყაზახები ჩვენამდე რო მოეღწიათ ოცნებობდენ. და ახლა? ეეეხ თქვენი დედაც
ოქრი და კვირკველია სიტიში.ჭანტურია ბავარიაში ანანიძე არსენალში და ვაკო ბარსაში ან რეალში
Shevche ვნახოთ წინ დრო არის მაგრამ მკვდრები უნდა მოიშორონ ნაკრებიდან და ახალგაზრდები უნდა შეიყვანონ განაცხადში მირჩევნია იგივე კაკაბაძეს ვუყურო სკამზე ვიდრე გელაშვილს ტყუილად რომ იკავებს ადგილს
კაი ამ ბაჩანას შვილია ათამაშებს ეს გელაშვილი და გრიგალავასთან რა ნათესავური კავშირი აკავშირებს?