საფეხბურთო კლუბ „თელავს“ ფინანსური პრობლემები შეექმნა და რამდენიმე ფეხბურთელმა გუნდი დატოვა. როგორც კახური კლუბის ვებგვერდი იტყობინება, მიხეილ ბაშელეიშვილი, ირაკლი რუხაძე, თორნიკე ძოწენიძე, ლაშა შერგელაშვილი ...
19:45 | 28.11.2021 "თელავმა" ეროვნულ ლიგაში ადგილი შეინარჩუნა, პლეი-აუტის წყვილები ცნობილია
საქართველოს კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის 35-ე ტურში „თელავმა“ გორის „დილა“ დაამარცხა და ბოლო ტურის წინ ჩემპიონატში ადგილი შეინარჩუნა.
21:19 | 07.11.2021 "თელავმა" ეროვნულ ლიგაში დარჩენისკენ დიდი ნაბიჯი გადადგა
საქართველოს კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის 33-ე ტური „თელავისა“ და „საბურთალოს“ მატჩით დასრულდა, რომელიც მასპინძლებმა 2:1 მოიგეს.
21:06 | 24.10.2021 "ტორპედომ" "თელავს" მოუგო და ჩამორჩენა შეამცირა
საქართველოს კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის 31-ე ტურში ქუთაისის „ტორპედო“ „თელავს“ ესტუმრა და უმნიშვნელოვანესი გამარჯვება მოიპოვა.
21:00 | 12.09.2021 ეროვნული ლიგა განახლდა და "დინამო თბილისი" "თელავთან" დამარცხდა
საქართველოს კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა ერთთვიანი იძულებითი პაუზის შემდეგ განახლდა და სენსაციურად. მოქმედი ჩემპიონი „დინამო თბილისი“ დამარცხდა.
22:00 | 09.08.2021 "თელავმა" ქუთაისში 3 ქულა მოიპოვა
საქართველოს კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის 22-ე ტური ქუთაისში დასრულდა, სადაც „ტორპედომ“ „თელავს“ უმასპინძლა და მარცხი განიცადა.
00:53 | 05.07.2021 "თელავი" - "სამგურალის" მატჩისას ტრიბუნაზე გულშემატკივარი გარდაიცვალა
თელავში, „კავკასიონი არენაზე“ საქართველოს ეროვნული ლიგის 21-ე ტურის მატჩის მიმდინარეობისას გულშემატკივარი გარდაიცვალა. ტრაგედია „თელავი“ – „სამგურალის“ შეხვედრისას მოხდა.
22:31 | 04.07.2021 "თელავმა" და "სამგურალმა" ქულები გაიყვეს
საქართველოს კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის 21-ე ტურში „თელავმა“ წყალტუბოს „სამგურალს“ უმასპინძლა და დაძაბულ შეხვედრაში გუნდებმა ქულები გაიყვეს.
22:52 | 23.06.2021 "სამგურალმა" "დინამო თბილისს" სეზონში მეორედ აჯობა
საქართველოს კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის მე-19 ტური დასრულდა. მოქმედმა ჩემპიონმა „დინამო თბილისმა“ „სამგურალს“ უმასპინძლა და ერთპიროვნულად გალიდერების შანსი ჰქონდა, მაგრამ გაანიავა.