18:14 | 12.02.2022 12 ლელო ამსტერდამში: საქართველოს ნაკრებმა ნიდერლანდებს იოლად მოუგო
საქართველოს მორაგბეთა ნაკრებმა რაგბი ევროპის 2022 წლის სეზონში პირველი გამარჯვება მოიპოვა და ამსტერდამში, ნიდერლანდების ნაკრებს ძალიან იოლად, 72:10 მოუგო.
16:51 | 10.02.2022 ეს კვირა შეცდომების გამოსწორებას დავუთმეთ - გელა აფრასიძე
ნიდერლანდებში გამგზავრებამდე ბორჯღალოსნებმა „შევარდენის“ სანაკრებო ბაზაზე ღია ვარჯიში გამართეს, რის შემდეგაც გელა აფრასიძემ მზადების პროცესსა და მომავალი თამაშის მოლოდინებზე ისაუბრა:
16:18 | 10.02.2022 საქართველო v ნიდერლანდები | შვიდი ცვლილებით მეორე ტურში
ბორჯღალოსნების სამწვრთნელო შტაბმა 2022 წლის რაგბი ევროპის ჩემპიონატის მეორე თამაშისთვის შემადგენლობა დაასახელა.
16:47 | 08.02.2022 რაგბი ევროპა | ნაკრებში ნამატით ნიდერლანდებისთვის
ბორჯღალოსნების გაფართოებულ შემადგენლობას, ნიდერლანდებთან მატჩის წინ რამდენიმე მოთამაშე დაუბრუნდა, რომლებიც გუნდს გასულ კვირაში კოვიდ-ინფექციის გამო დააკლდნენ.
23:47 | 06.02.2022 ლევან მაისაშვილი: "მოთამაშეებს თუ ამ გუნდში ადგილის დამკვიდრება უნდათ, ბევრი უნდა იშრომონ"
საქართველოს მორაგბეთა ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ლევან მაისაშვილმა პორტუგალიასთან მატჩის (25:25) შემდეგ კომენტარი გააკეთა.
17:03 | 06.02.2022 ფრე პორტუგალიასთან: საქართველო წაგებას გადაურჩა
საქართველოს მორაგბეთა ნაკრებმა რაგბი ევროპის 2022 წლის გათამაშება წარუმატებლად დაიწყო. „ბორჯღალოსნებმა“ თბილისში, „მიხეილ მესხის“ სტადიონზე პორტუგალიის ნაკრებს უმასპინძლეს და ვერ დაამარცხეს.
14:46 | 05.02.2022 ლევან მაისაშვილი: "ჩვენს წინააღმდეგ ყველა გაორმაგებული ენერგიით თამაშობს"