ურუგვაის ნაკრების ვეტერანი ფორვარდი ედინსონ კავანი შესაძლოა სერია A-ში დაბრუნდეს. გადაწყვეტილია, რომ კავანი ზაფხულში „მანჩესტერ იუნაიტედს“ თავისუფალი აგენტის სტატუსით დატოვებს და ახალ კლუბს უფასოდ შეუერთდება. ...
01:18 | 23.05.2022 სერია A-ს ბოლო ვერდიქტი: "სალერნიტანა" გადარჩა, "კალიარი" - გავარდა
სერია A-ს ჩემპიონი „მილანი“ გახდა, მაგრამ სეზონი სხვა ორი მატჩით დასრულდა, რამაც აუტსაიდერთა ბედი გადაწყვიტა.
01:10 | 15.02.2022 ანდრეა პირლომ შესაძლოა სერია A-ს გუნდი ჩაიბაროს
ანდრეა პირლომ შესაძლოა იტალიის სერია A-ს აუტსაიდერი „სალერნიტანა“ ჩაიბაროს. ამის შესახებ ინფორმაციას Sky Sport-ი ავრცელებს.
12:50 | 01.02.2022 რიბერიმ შესაძლოა კარიერა დაასრულოს
იტალიური „სალერნიტანას“ 38 წლის გარემარბმა, ფრანკ რიბერიმ, შესაძლოა კლუბთან კონტრაქტი ვადაზე ადრე შეწყვიტოს და კარიერა დაასრულოს - გვამცნობს GOAL.
00:17 | 26.01.2022 დიეგო კოშტა სერია A-ს კლუბში გადავა
ვეტერანი ფეხბურთელი დიეგო კოშტა დიდი ალბათობით, იტალიურ „სალერნიტანაში“ ითამაშებს. ამის შესახებ ადგილობრივი მედია იტყობინება.
21:50 | 21.12.2021 "სალერნიტანას" სერია A-დან მოკვეთა ემუქრება
იტალიის ფეხბურთის ფედერაციის (FIGC) პრეზიდენტმა გაბრიელე გრავინამ განაცხადა, რომ „სალერნიტანა“ სერია A-დან გაირიცხება, თუ 31 დეკემბრამდე მყიდველს ვერ იპოვის.
19:39 | 06.09.2021 ფრანკ რიბერი "სალერნიტანაში" ითამაშებს
იტალიის სერია A-ს ბინადარმა „სალერნიტანამ“ ფრანკ რიბერი დაიმატა. ფეხბურთელმა კლუბთან ერთწლიანი კონტრაქტი გააფორმა და თავისუფალი აგენტის სტატუსით შეუერთდა.
14:42 | 04.09.2021 ფრანკ რიბერი "სალერნიტანაში" გადავა
ვეტერანი ფრანგი ფეხბურთელი ფრანკ რიბერი კარიერას „სალერნიტანაში“ გააგრძელებს. სალერნოულმა კლუბმა 38 წლის შემტევთან შეთანხმებას უკვე მიაღწია.