0მაძარი: "კვარა გამორჩეული ბიჭია, ბუნებრივია, რომ წნეხს გრძნობს, მთავარია მშვიდად იყოს"
„ნაპოლის“ მთავარმა მწვრთნელმა ვალტერ მაძარიმ „კალიარისთან“ მატჩის (2:1) შემდეგ ისაუბრა და კომენტარი ხვიჩა კვარაცხელიაზეც გააკეთა. როგორც მან თქვა, კვარა განსაკუთრებული ბიჭია და მთავარია, მშვიდად იყოს. ...
0ვალტერ მაძარი: "ჩვენთვის ფუნდამენტურია კვარაცხელიას და ოსიმენის პროგრესი"
„ნაპოლის“ მთავარმა მწვრთნელმა ვალტერ მაძარიმ „ბრაგასთან“ მატჩის (2:0) შემდეგ ისაუბრა. მათ შორის კომენტარი გააკეთა ხვიჩა კვარაცხელიაზეც და თქვა, რომ გუნდისთვის ფუნდამენტურია კვარას პროგრესი.
20:21 | 11.12.2023
1მაძარი: "კვარაცხელია სერიოზული ბიჭია და თავის დონეზე მალე დაბრუნდება"
„ნაპოლის“ მთავარმა მწვრთნელმა ვალტერ მაძარიმ „ბრაგასთან“ მატჩის წინ ისაუბრა. მან ხვიჩა კვარაცხელიაზეც ილაპარაკა და განაცხადა, რომ ქართველი ფეხბურთელი მალე დაბრუნდება ჩვეულ ფორმაში.
03:00 | 09.12.2023
0მაძარი: "კვარას არ ეხმარება ის ფაქტი, რომ ფლანგზე მარცხენა მცველი არ ჰყავს"
„ნაპოლის“ მთავარმა მწვრთნელმა ვალტერ მაძარიმ „იუვენტუსთან“ მატჩის (0:1) შემდეგ ისაუბრა. როგორც მან თქვა, მისმა გუნდმა კარგად ითამაშა და მარცხს არ იმსახურებდა.
15:24 | 07.12.2023
3მაძარი: "გამოსავალი უნდა მოვძებნოთ, რომ კვარაცხელიას ყოველთვის 2 მეტოქე არ იყვანდეს"
„ნაპოლის“ მთავარმა მწვრთნელმა ვალტერ მაძარიმ „იუვენტუსთან“ მატჩამდე პრესკონფერენციაზე ისაუბრა. მან კომენტარი ხვიჩა კვარაცხელიას სათამაშო პოზიციაზეც გააკეთა.
03:02 | 30.11.2023
4მაძარი: "ვფიქრობდი, რომ 2:2-ზე მესამე გოლსაც გავიტანდით, თამაშით კმაყოფილი ვარ"
„ნაპოლის“ მთავარმა მწვრთნელმა ვალტერ მაძარიმ „რეალთან“ მატჩის (2:4) შემდეგ ისაუბრა. როგორც მან თქვა, გუნდმა კარგად ითამაშა და მოგებაც შეეძლო. მაძარი ძალიან კმაყოფილია ფეხბურთელების სულისკვეთებით.
00:43 | 29.11.2023
0ვალტერ მაძარი: "პირველი მიზანია შარშანდელი სულისკვეთება და თამაში დავიბრუნოთ"
„ნაპოლის“ მთავარმა მწვრთნელმა ვალტერ მაძარიმ „რეალთან“ მატჩამდე პრესკონფერენცია გამართა. როგორც მან აღნიშნა, გუნდში შესანიშნავი ატმოსფეროა და საკუთარ თავს საზღვრებს არ უწესებს.
22:02 | 28.11.2023
0ვენტურა: "კვარაცხელიას ჩახუტება მადლიერების გამოხატვა იყო"
იტალიის ნაკრების და „ტორინოს“ ყოფილმა მთავარმა მწვრთნელმა ჯამპიერო ვენტურამ ხვიჩა კვარაცხელიას ჟესტზე კომენტარი გააკეთა.
11:03 | 26.11.2023
3ვალტერ მაძარი: "პირველი ტაიმი იდეალური იყო, მაგრამ რამდენიმე ასპექტზე სამუშაო გვაქვს"