19:08 | 03.06.2022 თბილისის გრანდ სლემი: საქართველოს ნაკრების 5 მედალი პირველ დღეს
თბილისის გრანდ სლემმა სტარტი აიღო, რომელშიც 39 ქართველი ძიუდოისტი გამოვა, ხოლო პირველ საშეჯიბრო დღეს ასპარეზობაში 14 მათგანი ჩაერთო და ხუთმა მედალი მოიპოვა.
15:30 | 03.06.2022 თბილისის გრანდ სლემი: 3 ქართველი ძიუდოისტი ფინალშია, ერთ წონაში ფინალი ქართულია
თბილისის გრანდ სლემმა სტარტი აიღო, რომელშიც 39 ქართველი ძიუდოისტი გამოვა, ხოლო პირველ საშეჯიბრო დღეს ასპარეზობაში 14 მათგანი ჩაერთო.
19:35 | 29.04.2022 ეთერ ლიპარტელიანის ბრინჯაოს მედალი ევროპის ჩემპიონატზე
ბულგარეთის დედაქალაქ სოფიაში ძიუდოში ევროპის ჩემპიონატი დაიწყო. პირველ საშეჯიბრო დღეს საქმეში საქართველოს ნაკრების ოთხი წარმომადგენელი ჩაერთო, მედალი კი მხოლოდ ეთერ ლიპარტელიანმა მოიპოვა.
15:47 | 29.04.2022 ეთერ ლიპარტელიანი და ლუხუმ ჩხვიმიანი ევროპის ჩემპიონატზე ბრინჯაოსთვის იბრძვიან
ბულგარეთის დედაქალაქ სოფიაში ძიუდოში ევროპის ჩემპიონატი დაიწყო. პირველ საშეჯიბრო დღეს საქმეში საქართველოს ნაკრების ოთხი წარმომადგენელი ჩაერთო, ორი მათგანი კი ბრინჯაოს მედლისთვის იბრძვის.
18:47 | 01.04.2022 ლუხუმ ჩხვიმიანის ვერცხლის მედალი ანტალიის გრანდ სლემზე
დღეს სტარტი აიღო ანტალიის გრანდ სლემმა, რომლის პირველ საშეჯიბრო დღეს ტატამიზე სამი ქართველი ძიუდოისტი გავიდა და ლუხუმ ჩხვიმიანი ვერცხლის მედალს დაეუფლა.
17:04 | 01.04.2022 ლუხუმ ჩხვიმიანი ანტალიის გრანდ სლემის ფინალშია
დღეს სტარტი აიღო ანტალიის გრანდ სლემმა, რომლის პირველ საშეჯიბრო დღეს ტატამიზე სამი ქართველი ძიუდოისტი გავიდა და ერთი ფინალშია (ლუხუმ ჩხვიმიანი), ხოლო ერთიც ბრინჯაოსთვის იბრძვის (ჯაბა პაპინაშვილი).
21:15 | 17.02.2022 ეთერ ლიპარტელიანის ვერცხლის მედალი თელ ავივის გრანდ სლემზე
თელ ავივის გრანდ სლემის პირველ საშეჯიბრო დღეს საქართველოს ვერცხლის მედალი ეთერ ლიპარტელიანმა მოუტანა, რომელმაც ზედიზედ სამი გამარჯვების შემდეგ ფინალში წააგო.
17:00 | 17.02.2022 ეთერ ლიპარტელიანი თელ ავივის გრანდ სლემის ფინალში გავიდა (+VIDEO)
თელ ავივის გრანდ სლემზე ეთერ ლიპარტელიანი ფინალშია. ქართველი ძიუდოისტი შესანიშნავად ასპარეზობს და ზედიზედ სამი შეხვედრა მოიგო.
12:43 | 27.11.2021 საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრები ევროპის გუნდური ჩემპიონატის ნახევარფინალშია!
საქართველოს ნაკრები ევროპის გუნდური ჩემპიონატის ნახევარფინალში გავიდა.