16:55 | 17.07.2020 ხვიჩა კვარაცხელია ტურის სიმბოლურში
საქართველოს ნაკრებისა და ყაზანის „რუბინის“ შემტევი ნახევარმცველი ხვიჩა კვარაცხელია რუსეთის პრემიერლიგის XXIX ტურის სიმბოლურ ნაკრებში შეიყვანეს.
10:20 | 17.07.2020 "რუბინის" სეზონის ფეხბურთელი: ორივე ქართველი ნომინანტებშია
ყაზანის „რუბინის“ ვებგვერდზე გამოკითხვა მიმდინარეობს, რომელმაც 2019-2020 წლების სეზონში გუნდის საუკეთესო ფეხბურთელი უნდა გამოავლინოს.
00:10 | 17.07.2020 კვარაცხელიას ბრწყინვალე დრიბლინგი და უსუსური მცველები... (VIDEO)
23:42 | 16.07.2020 სლუცკი კვარაცხელიაზე: "რა თქმა უნდა მინდა ასეთი ფეხბურთელი გუნდში მყავდეს"
ხვიჩა კვარაცხელია ჩინებულ ფორმაშია და ყაზანის „რუბინის“ წარმატებული თამაში მასზეა დამოკიდებული. ლეონიდ სლუცკის „როსტოვთან“ მატჩის შემდეგ ქართველი ფეხბურთელის ჩინებულ თამაშზე ჰკითხეს.
22:11 | 16.07.2020 ხვიჩა კვარაცხელია ისევ საუკეთესოდ დაასახელეს
რუსეთის პრემიერლიგის 29-ე ტურში ყაზანის „რუბინმა“ „როსტოვს“ უმასპინძლა და უგოლოდ დაშორდა. ხვიჩა კვარაცხელიამ შეუცვლელად ითამაშა, ხოლო ზურიკო დავითაშვილი მოედანზე 64-ე წუთიდან გამოჩნდა.
16:28 | 14.07.2020 ვასილი უტკინი: "შეხედეთ კვარაცხელიას!"
ცნობილი რუსი სპორტული ჟურნალისტი ვასილი უტკინი ყაზანის „რუბინის“ ქართველი ფეხბურთელის, ხვიჩა კვარაცხელიას თამაშით აღფრთოვანებულია. უტკინმა რადიო Эхо Москвы-სთან ცსკა-სთან ჩვენებურის თამაში გამოარჩია.
00:33 | 14.07.2020 ხვიჩა კვარაცხელია რუსეთის პრემიერლიგის ტურის სიმბოლურში
ყაზანის „რუბინის“ ქართველი ფეხბურთელი ხვიჩა კვარაცხელია რუსეთის პრემიერლიგის XXVIII ტურის სიმბოლურ ნაკრებშია. Championat-ის ვერსიით და ვალერი გაზაევის აზრით, ხვიჩა მოსკოვის ცსკა-სთან საუკეთესო იყო.
19:58 | 13.07.2020 კვარაცხელიას "კრასნოდარის" და ესპანური გუნდის ვარიანტი აქვს
ყაზანის „რუბინის“ შემტევი ხვიჩა კვარაცხელია შესაძლოა „კრასნოდარში“ გადავიდეს. Match TV-ს ინფორმაციით, რუსული კლუბი წინადადებას ამზადებს.
17:20 | 13.07.2020 ხვიჩა კვარაცხელია - კომპლექსების გარეშე
ყაზანის „რუბინის“ ქართველი შემტევი ხვიჩა კვარაცხელია ბოლო დროს დიდებულად ათამაშდა და ბუნებრივია, რუსული მედიაც მის შესახებ ხშირად საქებარ სიტყვებს არ იშურებს.
21:52 | 12.07.2020 კვარაცხელიას გამომუშავებული პენალტი ცსკა-ს წინააღმდეგ (+VIDEO)