გორში ძიუდოს ჩემპიონთა ლიგა მიმდინარეობს, სადაც არაერთი ვარსკვლავი გამოდის. ცოტა ხნის წინ კი დასრულდა გურამ თუშიშვილისა და ტედი რინერის დაპირისპირება, რომელიც ქართველი ძიუდოისტის გამარჯვებით დასრულდა. ...
16:27 | 12.10.2022 გურამ თუშიშვილის ბრინჯაო: საქართველომ მსოფლიოს ჩემპიონატი 4 მედლით დაასრულა
უზბეკეთის დედაქალაქ ტაშკენტში ძიუდოში მსოფლიოს ჩემპიონატის ინდივიდუალური შეჯიბრის ბოლო დღეს ბრინჯაოს მედალი მოიპოვა გურამ თუშიშვილმა.
13:05 | 12.10.2022 გურამ თუშიშვილს მსოფლიოს ჩემპიონატზე ბრინჯაოს მედლის შანსი აქვს
უზბეკეთის დედაქალაქ ტაშკენტში მიმდინარე მსოფლიოს ჩემპიონატზე ძიუდოში გურამ თუშიშვილი ბრინჯაოს მედლისთვის იბრძვის და ერთი მოგება აშორებს.
19:32 | 01.05.2022 გურამ თუშიშვილის ბრინჯაო და საქართველომ ევროპის ჩემპიონატი 4 მედლით დაასრულა
საქართველოს ნაკრებმა ევროპის ჩემპიონატი ძიუდოში 4 მედლით დაასრულა. მათ შორის, ბოლო მედალი გურამ თუშიშვილის აქტივშია, რომელიც ბრინჯაოს დაეუფლა.
17:30 | 01.05.2022 ლუკა მაისურაძე ევროპის ჩემპიონია!
ბულგარეთის დედაქალაქ სოფიაში გრძელდება ევროპის ჩემპიონატი ძიუდოში, რომლის ბოლო საშეჯიბრო დღეს ლუკა მაისურაძე ევროპის ჩემპიონი გახდა!
15:19 | 01.05.2022 ლუკა მაისურაძე ევროპის ჩემპიონატის ფინალშია!
ბულგარეთის დედაქალაქ სოფიაში გრძელდება ევროპის ჩემპიონატი ძიუდოში, რომლის ბოლო საშეჯიბრო დღეს ლუკა მაისურაძე ფინალში იასპარეზებს, ხოლო გურამ თუშიშვილი ბრინჯაოსთვის იბრძვის.
20:18 | 03.04.2022 გურამ თუშიშვილის ოქროს მედალი ანტალიის გრანდ სლემზე
გურამ თუშიშვილი ანტალიის გრანდ სლემის გამარჯვებულია. ქართველმა ძიუდოისტმა ფინალში იპონით იმარჯვა და ტურნირი საქართველოს ჰიმნითა და გუნდური პირველი ადგილით დახურა.
16:08 | 03.04.2022 ლუკა მაისურაძე და გურამ თუშიშვილი ანტალიის გრანდ სლემის ფინალში
ანტალიის გრანდ სლემის ბოლო საშეჯიბრო დღეს საქართველოს ორი ფინალისტი ჰყავს - ლუკა მაისურაძე და გურამ თუშიშვილი.
21:37 | 19.02.2022 გურამ თუშიშვილის და ილია სულამანიძის ოქროს მედლები თელ ავივის გრანდ სლემზე
თელ ავივის გრანდ სლემი საქართველოსთვის კარგად დასრულდა - ორი ოქროს მედლით. ილია სულამანიძემ და გურამ თუშიშვილმა უმაღლესი სინჯის მედლის მოპოვება მოახერხეს.
16:59 | 19.02.2022 გურამ თუშიშვილი და ილია სულამანიძე თელ ავივის გრანდ სლემის ფინალში გავიდნენ
თელ ავივის გრანდ სლემის ბოლო საშეჯიბრო დღე საქართველოსთვის შედეგიანია. ტატამიზე 6 ქართველი ძიუდოისტი გავიდა, საიდანაც ორი ფინალშია, ორსაც ბრინჯაოს მედლამდე ერთი გამარჯვება აშორებს.