19:33 | 24.03.2024 თუშიშვილის ოქროს მედალი და საქართველოს პირველი ადგილი თბილისის გრანდ სლემზე
მძიმე წონაში გურამ თუშიშვილმა არავის დაუთმო პირველობა, ხოლო საბა ინანეიშვილი ბრინჯაოს მედალს დაეუფლა.
15:10 | 24.03.2024 ლაშა ბექაური და გურამ თუშიშვილი თბილისის გრანდ სლემის ფინალში გავიდნენ
თბილისის გრანდ სლემის ბოლო საშეჯიბრო დღეს ფინალში იჭიდავებენ ლაშა ბექაური და გურამ თუშიშვილი, ხოლო ბრინჯაოსთვის მიხეილ ჯაფარიძე და საბა ინანეიშვილი იბრძოლებენ.
23:20 | 04.02.2024 პარიზის გრანდ სლემის ბოლო დღე საქართველოსთვის უმედლო გამოდგა
პარიზის გრანდ სლემი საქართველომ წარუმატებლად დაასრულა. ბოლო საშეჯიბრო დღე უმედლო გამოდგა.
17:43 | 04.02.2024 ინანეიშვილი და დემეტრაშვილი პარიზის გრანდ სლემზე ბრინჯაოსთვის იბრძოლებენ
პარიზის გრანდ სლემის ბოლო საშეჯიბრო დღეს საბა ინანეიშვილი და ირაკლი დემეტრაშვილი ბრინჯაოს მედლებისთვის იბრძოლებენ.
14:28 | 25.06.2023 ვარლამ ლიპარტელიანის ვერცხლის მედალი ულანბატორის გრანდ სლემზე
ვარლამ ლიპარტელიანი ულანბატორის გრანდ სლემზე ვერცხლის მედალს დასჯერდა. ქართველმა გადამწყვეტი შეხვედრა მტკივანი ფეხით იჭიდავა და გამარჯვება გაუჭირდა.
12:50 | 25.06.2023 ვარლამ ლიპარტელიანი ულანბატორის გრანდ სლემის ფინალშია
ვარლამ ლიპარტელიანი ულაანბაატარის გრანდ სლემის ფინალშია და ოქროს მედლისთვის იბრძოლებს.
17:15 | 18.06.2023 საქართველოს ნაკრებმა ყაზახეთის გრანდ სლემი უმედლოდ დაასრულა
საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრებმა ყაზახეთის გრანდ სლემი უმედლოდ დაასრულა. ბრინჯაოს მედლისთვის საბა ინანეიშვილი და გურამ თუშიშვილი იბრძოდნენ, მაგრამ ორივემ მარცხი განიცადა.
13:35 | 18.06.2023 ორი ბრინჯაოს შანსი ყაზახეთის გრანდ სლემზე
ყაზახეთის გრანდ სლემის ბოლო საშეჯიბრო დღეს ტატამიზე 6 ქართველი გავიდა, საიდანაც 2 ბრინჯაოს მედლისთვის იბრძოლებს - გურამ თუშიშვილი და საბა ინანეიშვილი.
15:03 | 05.02.2023 ბექაური, თუშიშვილი და ლიპარტელიანი პარიზის გრანდ სლემს პირველივე წრეში გამოეთიშნენ
პარიზის გრანდ სლემის მეორე და ბოლო საშეჯიბრო დღეს საქართველოს ნაკრების ხუთი წევრი ასპარეზობას პირველივე წრეში გამოეთიშა.
22:00 | 06.11.2021 ძიუდო: 6 მედალი, მათ შორის 2 ოქრო ევროპის 23-წლამდე ჩემპიონატზე!
უნგრეთის დედაქალაქ ბუდაპეშტში ევროპის 23-წლამდე ჩემპიონატზე საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრებმა მეორე საშეჯიბრო დღეს 6 მედალი მოიპოვა!