21:28 | 08.08.2019 "ფეიენოორდი" - "დინამო" LIVE
"დინამო თბილისი" ევროპა ლიგის მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპის მატჩს ამ წუთებში როტერდამის "ფეიენოორდთან" სტუმრად ატარებს.
21:15 | 08.08.2019 უეფას ოფიციალური განცხადება "დინამოს" სასჯელთან დაკავშირებით
„დინამო“ – „ფეიენოორდის“ თბილისური მატჩი უმაყურებლოდ ჩაივლის. აღნიშნული ინფორმაცია უეფას ვებგვერდმა ოფიციალურად დაადასტურა.
20:45 | 08.08.2019 უეფამ "დინამო" დასაჯა და "ფეიენოორდს" უმაყურებლოდ უმასპინძლებს
უეფას ვებგვერდი მოულოდნელ და ჩვენთვის მეტად ცუდ ინფორმაციას ავრცელებს - „დინამოსა“ და „ფეიენოორდის“ მატჩი თბილისში უმაყურებლოდ ჩატარდება.
20:18 | 08.08.2019 "ფეიენოორდი" - "დინამო": ძირითადი შემადგენლობები
„დინამო თბილისი“ ევროპა ლიგის მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპის პირველ მატჩს ცოტა ხანში, როტერდამში, „ფეიენოორდის“ წინააღმდეგ ჩაატარებს.
22:24 | 07.08.2019 ხოსე პერალესი: "დინამო" როტერდამში ტურისტად არ ჩამოსულა"
„დინამო თბილისის“ მთავარმა მწვრთნელმა ფელის ვისენტემ „ფეიენოორდთან“ მატჩამდე პრესკონფერენცია გამართა, სადაც მეკარე ხოსე პერალესი იახლა.
21:36 | 07.08.2019 ფელის ვისენტე: "მძიმე მატჩი იქნება, მაგრამ ჩვენ კარგ ფორმაში ვიმყოფებით"
„დინამო თბილისის“ მთავარმა მწვრთნელმა ფელის ვისენტემ როტერდამის „ფეიენოორდთან“ მატჩის წინ პრესკონფერენცია გამართა. ესპანელი სპეციალისტის განცხადებით, მისი გუნდი კარგ ფორმაშია და ხვალინდელ მატჩში 200%-ით ...
16:17 | 07.08.2019 ვარდან მინასიანი: "თბილისში მხოლოდ მოსაგებად ვითამაშებთ"
„არარატ-არმენიას“ მთავარმა მწვრთნელმა ვარდან მინასიანმა „საბურთალოსთან“ (1:2) მარცხის შემდეგ კომენტარი გააკეთა. სომეხი სპეციალისტის განცხადებით, მეტოქისგან სიურპრიზი არ უნახავს, რადგან იცოდა, რომ კარგი ...
21:07 | 06.08.2019 "საბურთალო"!
საქართველოს ჩემპიონმა „საბურთალომ“ ევროპა ლიგის მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპზე ჩინებულად ითამაშა და ერევანში „არარატ-არმენია“ დაამარცხა.
18:58 | 06.08.2019 "არარატ-არმენია" - "საბურთალო" LIVE
ევროპა ლიგის მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპზე საქართველოს ჩემპიონი თბილისის "საბურთალო" ერევანში, "არარატ-არმენიას" ეთამაშება.
13:44 | 06.08.2019 "ფეიენოორდი" - "დინამოს" უკრაინელები იმსაჯებენ
როტერდამის „ფეიენოორდისა“ და „დინამო თბილისის“ მატჩს უკრაინელ მსაჯთა ბრიგადა მოემსახურება. აღნიშნულ ცნობას უეფას ვებგვერდი ადასტურებს.