0გაგამარუ რთულ ვითარებაშია (+VIDEO)
აკი ბაშოს მეცხრე საშეჯიბრო დღეს კვლავ დამარცხდა თეიმურაზ ჯუღელი. გაგამარუ ჯურიოს მე-11 ნომერ კოტონოვაკას დაუპირისპირდა და იორიკორის ილეთით წააგო. ქართველი გოლიათი რთულ სიტუაციაშია და მიმდინარე ბაშოს ერთ-ერთ ...
0გაგამარუს მეხუთე მარცხი აკი ბაშოზე (+VIDEO)
აკი ბაშოზე მორიგი მარცხი განიცადა თეიმურაძ ჯუღელმა. გაგამარი მე-8 საშეჯიბრო დღეს ჯურიოს მე-14 ნომერ კაიშოს დაუპირისპირდა და იორიკირის ილეთით დამარცხდა.
11:10 | 14.09.2019
3გაგამარუ ტობიზარუსთან დამარცხდა (+VIDEO)
აკი ბაშოს მე-7 საშეჯიბრო დღეს მეოთხე მარცხი განიცადა თეიმურაზ ჯუღელმა. გაგამარუ ჯურიოს მერვე ნომერ ტობიზარუს დაუპირისპირდა და ჰატაკიკომის ილეთით დამარცხდა.
11:10 | 13.09.2019
0გაგამარუ კიოკუშუჰოსთან დამარცხდა (+VIDEO)
აკი ბაშოს მეექვსე საშეჯიბრო დღეს მარცხი განიცადა თეიმურაზ ჯუღელმა. გაგამარუ წლის მეხუთე სუპერტურნირზე ჯურიოს მეშვიდე ნომერ კიოკუშუჰოს დაუპირისპირდა და ჰატაკიკომის ილეთით დამარცხდა.
10:25 | 12.09.2019
0გაგამარუმ აკი ბაშოზე მესამე გამარჯვება მოიპოვა (+VIDEO)
აკი ბაშოს მეხუთე საშეჯიბრო დღეს მესამე გამარჯვება მოიპოვა თეიმურაზ ჯუღელმა. გაგამარუ ჯურიოს მეთერთმეტე ნომერ ჩიიონოუმს და მისი დამარცხება ოშიდაშის ილეთით მოახერხა.
10:41 | 11.09.2019
0გაგამარუს მეორე მარცხი აკი ბაშოზე (+VIDEO)
აკი ბაშოს მეოთხე საშეჯიბრო დღეს ქართველმა სუმოისტმა თეიმურაზ ჯუღელმა მეორე მარცხი განიცადა. გაგამარუ იჩიამამოტოს დაუპირისპირდა და შიტატედაშინაგის ილეთით დამარცხდა.
11:19 | 10.09.2019
0გაგამარუმ ისევ მოიგო! (+VIDEO)