23:44 | 25.06.2023 ზურაბ კინწურაშვილის ოქროს მედალი ევროპულ თამაშებზე
პოლონეთში მიმდინარე მესამე ევროპულ თამაშებზე საქართველოს მე-4 მედალი და მათ შორის, მეორე ოქრო ტაეკვანდოს წარმომადგენელმა ზურაბ კინწურაშვილმა (74 კგ) მოუტანა.
22:02 | 25.06.2023 სანდრო ბაზაძე ევროპული თამაშების ჩემპიონია
ქართველი ხმლით მოფარიკავე სანდრო ბაზაძე პოლონეთის ქალაქ კრაკოვში მიმდინარე მესამე ევროპული თამაშების ჩემპიონია.
21:26 | 23.06.2023 გოგიტა არქანიამ ევროპულ თამაშებზე ბრინჯაოს მედალი მოიპოვა
ქართველი კარატისტი გოგიტა არქანია პოლონეთის ქალაქ კრაკოვში მიმდინარე მესამე ევროპული თამაშების ბრინჯაოსმედალოსანია.
16:42 | 30.06.2019 საქართველომ ევროპული თამაშები 30 მედლით დაასრულა!
დღეს, მეორე ევროპული თამაშები, რომელსაც ბელარუსის დედაქალაქმა მინსკმა უმასპინძლა, დასრულდება. საქართველოსთვის განვლილი თამაშები მეტად წარმატებული და უხვმედლიანი გამოდგა.
16:15 | 30.06.2019 იაკობ ქაჯაიას ვერცხლის მედალი მინსკში
საქართველომ მინკსში მიმდინარე ევროპული თამაშები ვერცხლის მედლით დაასრულა. ბერძნულ-რომაული სტილით ჭიდაობაში (130 კგ) ფინალში მარცხი განიცადა იაკობ ქაჯაიამ.
20:20 | 29.06.2019 შმაგი ბოლქვაძე ვერცხლის მედლის მფლობელია
საქართველოს ბერძნულ-რომაული სტილით მოჭიდავეთა ნაკრების წევრი შმაგი ბოლქვაძე მინსკში მიმდინარე ევროპულ თამაშებზე ვერცხლის მედალს დაეუფლა. 67 კგ წონით კატეგორიაში ქართველი ფალავანი ფინალში დამარცხდა.
19:50 | 29.06.2019 დათო ჩხარტიშვილმა საქართველოს ევროპულ თამაშებზე 27-ე მედალი მოუტანა!
ბერძნულ-რომაულ სტილით მოჭიდავეთა ნაკრების წევრი დათო ჩხარტიშვილი მინსკში მიმდინარე ევროპულ თამაშებზე ბრინჯაოს მედალოსანი გახდა.