17:10 | 04.03.2023 საბა ლობჟანიძის დებიუტი "კარაგუმრუკში, ანდრეა პირლომ მას მატჩის ბოლო წუთები დაუთმო
საქართველოს ნაკრების ნახევარმცველ საბა ლობჟანიძეს „კარაგუმრუკში“ დებიუტი ჰქონდა. თურქეთის სუპერლიგის 24-ე ტურში სტამბოლელებმა „სივასსპორი“ 4:3 დაამარცხეს.
15:55 | 18.02.2023 საბა ლობჟანიძე ანდრეა პირლოს ხელმძღვანელობით ითამაშებს: ტრანსფერი დადასტურდა
საქართველოს ნაკრებისა და „ჰატაისპორის“ ნახევარმცველი საბა ლობჟანიძე კარიერას „ფატიჰ კარაგუმრუკში“ გააგრძელებს. მხარეები შეთანხმდნენ და ტრანსფერი თურქულმა კლუბმა ოფიციალურად დაადასტურა.
00:20 | 17.01.2023 პირლო თურქ მსაჯებზე: "თუ ყველაფერი ისედაც გადაწყვეტილია, მაშინ თამაშს აზრი არ აქვს"
თურქული „კარაგუმრუკის“ მთავარი მწვრთნელი ანდრეა პირლო თურქ მსაჯებს გაუბრაზდა. იტალიელმა სპეციალისტმა „ქასიმფაშასთან“ მატჩის (2:2) შემდეგ პრესკონფერენციაზე ღიად ისაუბრა.
20:56 | 12.06.2022 ანდრეა პირლო თურქული გუნდის მწვრთნელად დაინიშნა
ანდრეა პირლო „კარაგუმრუკს“ მთავარ მწვრთნელად დაინიშნა. ამის შესახებ თურქული კლუბის ვებგვერდი იტყობინება.
17:31 | 08.06.2022 ანდრეა პირლო თურქული კლუბის მწვრთნელად ინიშნება
ანდრეა პირლო დიდი ალბათობით „კარაგუმრუკს“ ჩაიბარებს. ამის შესახებ იტალიური მედია წერს.
23:35 | 29.12.2021 ვატო არველაძემ თურქეთის თასზე გოლი გაიტანა (+VIDEO)
თურქეთის თასის 1/16 ფინალში ვატო არველაძემ გოლი გაიტანა. ქართველი ფეხბურთელის „კარაგუმრუკმა“ საკუთარ მოედანზე „ბოდრუმსპორი“ იოლად, 4:0 დაამარცხა და საბოლოო ანგარიში ვატომ დააფიქსირა.
16:44 | 07.03.2021 ლობჟანიძე შეუჩერებელია: საბას მერვე საგოლე პასი თურქეთის ჩემპიონატში (+VIDEO)
საბა ლობჟანიძე შესანიშნავ ფორმაშია! თურქეთის სუპერლიგის 29-ე ტურში „ანკარაგიუჯუმ“ „კარაგუმრუკი“ სტუმრად დაძაბულ ბრძოლაში 1:0 დაამარცხა და ზედიზედ მეორე გამარჯვება მოიპოვა.
22:45 | 14.09.2020 ვატო არველაძის გუნდმა ლუკას ბილია დაიმატა
ვეტერანი არგენტინელი ნახევარმცველი ლუკას ბილია კარიერას „კარაგუმრუკში“ გააგრძელებს. 34 წლის ფეხბურთელი თურქულ კლუბს თავისუფალი აგენტის სტატუსით შეუერთდა.
22:39 | 22.08.2020 ვატო არველაძის საგოლე პასი სადებიუტო მატჩში, "ფენერბაჰჩეს" წინააღმდეგ (+VIDEO)
ვატო არველაძემ თურქული „ქარაგუმრუქის“ რიგებში სადებიუტო მატჩი ჩაატარა და საგოლე პასი მიითვალა, ამხანაგურ მატჩში „ფენერბაჰჩესთან“.
13:59 | 22.08.2020 ოფიციალურად: ვატო არველაძე თურქეთის სუპერლიგის გუნდში გადავიდა
ქართველი ფეხბურთელი ვატო არველაძე თურქეთის საფეხბურთო კლუბ „კარაგუმრუკში“ გადავიდა. ინფორმაცია უკვე ოფიციალურად დადასტურდა.