18:41 | 03.01.2022 "საბურთალოს" ნახევარმცველი უკრაინის პრემიერლიგის გუნდში გადავიდა
თბილისის „საბურთალოს“ აწ უკვე ყოფილი ნახევარმცველი დმიტრი მანდრიჩენკო კარიერას უკრაინის პრემიერლიგაში, „ინჰულეცში“ გააგრძელებს.
17:32 | 08.06.2021 ნიკა სიჭინავა კარიერას უკრაინულ გუნდში გააგრძელებს
ქართველი ფეხბურთელი ნიკა სიჭინავა „კოლოსის“ ფეხბურთელია. 26 წლის შემტევმა უკრაინის პრემიერლიგის ბინადარ კლუბთან 3-წლიანი კონტრაქტი გააფორმა. ინფორმაცია კლუბმა ოფიციალურად დაადასტურა.
23:43 | 20.05.2021 თემურ ჩოგაძემ უკრაინაში კლუბი შეიცვალა
თემურ ჩოგაძე კარიერას "ინჰულეცში" გააგრძელებს. 23 წლის ფეხბურთელს დონეცკის "ოლიმპიკთან" კონტრაქტი ამოეწურა და ახალ გუნდში თავისუფალი აგენტის სტატუსით გადავიდა.
18:37 | 03.05.2021 ნიკა სიჭინავა უკრაინის პრემიერლიგის ტურის სიმბოლურში
„ინჰულეცის“ ფეხბურთელი ნიკა სიჭინავა უკრაინის პრემიერლიგის 24-ე ტურის სიმბოლურ ნაკრებში მოხვდა. 26 წლის ქართველი Football.ua-მ გამოარჩია, მიმდინარე სეზონში მესამედ.
23:59 | 02.05.2021 ნიკა სიჭინავას გოლი და საგოლე პასი უკრაინაში (+VIDEO)
უკრაინის პრემიერლიგის 24-ე ტურში ნიკა სიჭინავას „ინჰულეცმა“ დონეცკის „ოლიმპიკი“ 3:0 დაამარცხა და მოედანზე საუკეთესო ქართველი ფორვარდი იყო.
23:20 | 11.04.2021 ნიკა სიჭინავას ოთხ კლუბს უკავშირებენ, მათ შორის "რუბინს"
„ინჰულეცის“ ქართველი თავდამსხმელის, ნიკა სიჭინავას მიმართ ინტერესს ოთხი გუნდი იწვევს. Meta-ratings-ის ინფორმაციით, 26 წლის შემტევით ორი რუსული, უნგრული და მოლდოვური გუნდები არიან დაინტერესებულნი.
19:08 | 21.03.2021 ნიკა სიჭინავას გოლი უკრაინის პრემიერლიგაში (+VIDEO)
უკრაინის პრემიერლიგის მე-19 ტურში ნიკა სიჭინავას „ინჰულეცმა“ „ოლექსანდრია“ 1:0 დაამარცხა და ეს ერთადერთი გოლი ქართველი თავდამსხმელის ანგარიშზეა.