19:00 | 28.04.2024 საქართველოს ნაკრების ვერცხლის მედალი ევროპის ჩემპიონატზე
საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრებმა ევროპის ჩემპიონატზე ვერცხლის მედალი მოიპოვა. ფინალში ქართველები საფრანგეთის ნაკრებთან 0:4 დამარცხდნენ.
20:32 | 01.07.2023 საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრები ევროპული თამაშების ჩემპიონია
საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრებმა ევროპულ თამაშებზე ოქროს მედალი მოიპოვა, რაც იმას ნიშნავს, რომ გუნდური ევროპის ჩემპიონატიც მოიგეს.
18:36 | 15.05.2023 ლაშა გუჯეჯიანი: "ჩვენს გუნდს ერთგულება, ერთიანობა, საქმისადმი უანგარო სიყვარული აძლიერებს"
საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ლაშა გუჯეჯიანმა მსოფლიოს ჩემპიონატის დასრულების შემდეგ სოციალურ ქსელში ვრცელი წერილი გამოაქვეყნა.
20:05 | 14.05.2023 საქართველოს ნაკრებმა მსოფლიოს ჩემპიონატზე ბრინჯაოს მედალი მოიპოვა
საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრებმა მსოფლიოს გუნდურ ჩემპიონატზე ბრინჯაოს მედალი მოიპოვა. მე-3 ადგილისთვის შეხვედრაში ქართველებმა გერმანიას 4:2 მოუგეს.
16:47 | 14.05.2023 საქართველოს ნაკრები მსოფლიოს ჩემპიონატზე ბრინჯაოსთვის იბრძვის
საქართველოს ნაკრები მსოფლიოს გუნდურ ჩემპიონატზე ბრინჯაოს მედლისთვის იბრძოლებს და საამისოდ ერთი მოგება სჭირდება.
19:04 | 30.03.2023 საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრების შემადგენლობა მსოფლიოს ჩემპიონატისთვის ცნობილია
საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრების შემადგენლობა მსოფლიოს ჩემპიონატისთვის ცნობილია.
19:59 | 07.11.2021 საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრები ევროპის 23-წლამდე ჩემპიონია!
საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრები ევროპის 23-წლამდე ჩემპიონია! ფინალში ქართველმა ძიუდოისტებმა რუსეთის ნაკრებს 4:2 მოუგეს და პრესტიჟულ ჯილდოს დაეუფლნენ.
12:43 | 22.07.2021 ტოკიოს ოლიმპიადაზე ქართველი ძიუდოისტების მეტოქეები ცნობილია
ტოკიოს ოლიმპიურ თამაშებზე ძიუდოს ტურნირის წილისყრა გაიმართა, რის შემდგომაც ქართველი ძიუდოისტების მეტოქეები, რიგ შემთხვევებში კი, სავარაუდო მეტოქეები გაირკვენენ.
16:35 | 13.06.2021 საქართველოს ნაკრები მსოფლიოს გუნდურ ჩემპიონატზე უმედლოდ დარჩა
საქართველოს ძიუდოისტთა ნაკრები გუნდურ მსოფლიოს ჩემპიონატზე უმედლოდ დარჩა. ქართველებმა ასპარეზობა D ჯგუფში დაიწყეს, სადაც კუბას დამაჯერებლად 4:1 აჯობეს.
12:22 | 12.03.2021 ლაშა გუჯეჯიანი: "შემადგენლობასთან დაკავშირებით განმარტება აუცილებლად უნდა გავაკეთო"