გინება მინდა ძალიან ძალიან მაგრამ ვიკავებ თავს მაინც. ჩვენები არიან
ამოვიდა ყელში. წინასწარ ჩაჯმ..ლი დინამო გავიდა დღეს მინდოზე. შულაიას ქმედება უპასუხისმგებლო მოქმედება. არაპროფესიონალიზმი და რავიცი კიდევ რა ვთქვა.
22:25 | 08.08.2019
კაი რა რა მზეობა არის მართლა ფეინოორდის თამაში უმაყურებლოდ მართლა ბევრი ხალხი მივიდოდა სტადიონზე რითაც დინამო ორმაგად იხეირებდა მხარდაჭერითაც და ფინანსურადაც და ასევე ხალხიც ნახავდა ცოცხლად მეტნნაკლებად მაღალი დონის გუნდს.ფეინოორდის დონის გუნდი ამ წელს არ შეხვედრია არცერთ ქართულ გუნდს რა ზაგრები რის ზაგრები ჰოლანდიაა მაინც და სავსე არიან კლასით.მაგრად დადგა დინამო მაგრამ ბოლოში მაინც გაგვითამაშეს ჰოლანდიური.იმედია ისეთი ანგარიშით მორჩება აზრი რომ ქონდეს მეორე თამაშს და ხალხსაც მოგვცემენ საშუალებას მოედანზე მისვლის
21:32 | 08.08.2019
zirzikichi (2952)
და აზერების პოლიტიკურ ბანერები არაფერი იყო ხო დავით გარეჯთან და საქართველოს ტერიოტორიებთან დაკავშირებით?? მაგარი სამართლიანია უეფა!!
ეგ ფოტო მეც ვნახე, მაგრამ შემდეგ დინამოს ოფიციალურმა გვერდმა დაწერა, რომ ეგ ფოტო იყო მონტაჟი და არავიტარი მასეთი პოლიტიკური ბანერი სტადიონზე არ ყოფილაო.
22:28 | 08.08.2019
ეგრე დაიწერა?
როგორც ვიცი ნამდვილია, ოღონდ წლების წინანდელი იყო ეგ.
23:25 | 08.08.2019
RHP (3623)
წლების წინანდელია თუ მონტაჟია რა მნიშვნელობა აქვს? ფაქტია ახლა არ ქონია მაგას ადგილი და ოფიციალური განცხადებაც გააკეთა დინამომ რომ ყველანაირი ექსესის გარეშე ჩაიარა აზერბაიჯანში თამაშმა