„მანჩესტერ სიტი“ ინგლისის ასოციაციის თასის ნახევარფინალში გავიდა. პეპ გვარდიოლას გუნდმა მეოთხედფინალში სტუმრად „ბორნმუთი“ 2:1 დაამარცხა.
19:01 | 30.03.2025
ლონდონის „არსენალს“ ახალი სპორტული დირექტორი ჰყავს - ანდრეა ბერტა. ინფორმაცია, რომელიც მედიაში დიდი ხანი ვრცელდებოდა, ოფიციალურად დადასტურდა.
16:35 | 30.03.2025
„მანჩესტერ სიტის“ მთავარმა მწვრთნელმა პეპ გვარდიოლამ განაცხადა, რომ ეს სეზონი მისი გუნდისთვის წარუმატებელი იყო, რაც არ უნდა მოხდეს სეზონის დარჩენილ პერიოდში:
18:36 | 29.03.2025
ინგლისის ჩემპიონშიფის 39-ე ტურში გიორგი ჩაკვეტაძის „უოტფორდი“ საკუთარ მოედანზე „პლიმუთს“ დაუპირისპირდა და მორიგი ქულები დაკარგა.
14:46 | 29.03.2025
„მანჩესტერ სიტის“ მთავარ მწვრთნელ პეპ გვარდიოლას იმედი აქვს, რომ როდრი გუნდს მსოფლიოს საკლუბო ჩემპიონატისთვის დაუბრუნდება, რომელიც ივნისში გაიმართება.
11:20 | 28.03.2025
"ნიუკასლის" შვედი ფეხბურთელის ალექსანდერ ისაკის მიმართ დიდი ინტერესია და ზაფხულში "კაჭკაჭებს" მისი შენარჩუნება ძალიან გაუჭირდებათ.
12:45 | 27.03.2025
„ფენერბაჰჩეს“ მთავარი მწვრთნელი ჟოზე მოურინიუ თვალს ადევნებს „მანჩესტერ სიტის“ მეკარე ედერსონს, იუწყება Manchester Evening News. წყაროს ცნობით, პორტუგალიელ სპეციალისტს მიმდინარე სეზონში წარუმატებლობის ფონზე გუნდის გაძლიერება სურს.
10:26 | 27.03.2025
ინგლისური საფეხბურთო კლუბი „ნოტინგემ ფორესტი“ „ნაპოლის“ ნიგერიელი ფორვარდით ვიქტორ ოსიმენით დაინტერესდა, რომელიც ამჟამად „გალათასარაიში“ თამაშობს - გვამცნობს TEAMtalk.