დიქსონი-ცინცაძე; მარკოიშვილი, სანაძე, ცქიტიშვილი და ბითაძე. ამ ექვსეულზე გადავა ყველა თამაში
ეგ ყველაზე კაი ვარიანტში თუ ტრავმა არეცრთმა არ მიიღო, თან ყველა თამაშს უმაღლეს დონეზე ხომ ვერ ჩაატარებს ყველა, ჰოდა ხუთი ტამაშიდნა შეიძლებ ერთი მოიგონ, ეგეც მიღწევა იქნება, ჩემი აზრით ვერცერთ თამაშს ვერ მ ოიგებენ, იმედია ვცდები
14:31 | 13.10.2017
ზაფხულისთვის(ივნისშიც უწევთ თამაშები) იმედია შენგელიაც და შერმადინიც გამოვარდნილი იქნებიან ევროლიგიდან და დაგვეხმარებიან, იქნებ ამ სასტავით ავსტრიას მაინც ვაჯობოთ.
13:51 | 13.10.2017
გერმანიას ძალიან დააკლდება ძლიერი კალათბურთელები:შრიოდერი, ვოიტმანი (ეს მე რაც ვიცი) და ბამბერგის რამდენიმე კალათბურთელი
12:06 | 13.10.2017
არის კიდევ ერთი კარგი ბიჭი მამუკელაშვილი, ამერიკის კოლეჯის ჩემიპიონატში ტამაშობს, მაგრამ, ვერც ეს უშბველის ჩვენს ნაკრებს შენგელიას, შემანდინის და ბ ურჯანაძის გარეშე, აარანაირი სანსი არა აქვთ შესარჩევში, ეგ კი არადა შეიძლება ,,ბ" დივიზიონშიც დავქეითდეთ
13:22 | 13.10.2017
ბ-ში დაქვეითება მგონი აღარაა. უნდა ვიოცნებოთ შერმადინის და შენგელიას გუნდები პირველივე ჯგუფურიDან გამოვარდეს და ბოლოსკენ მაინც წაგვეხმარონ ესაა საქმე?
14:01 | 13.10.2017
ფაჩულიას უფასოდ გადასცეს გარემონტებული დარბაზი და ტიპმა 120 ლარი გახადა, ვინც 120 ლარს გადაიხიდ ის სერიოზულ კალათბურთს არაცსრდოს არ იტამაშებს, რადგან ფულიანები არიან და კალათბურთზე რამდნეიმე წელი გასართობად ივლის, ფაჩულია უბრალოდ ფულს გააკეთებს, და მაგ სკოლიდან საქართველსო დონის კალათბურთელიც არ გაიზრდება...რომ აძლევდნენე დარბნაზს უფასოდ ისიც უნდა ჩედოთ ხელშეეკურლებაში რომ ამხელა ფასი არ გაეხადა
13:58 | 13.10.2017
ვაა, აბა კალათბურთის ფედერაცია არაფერს რომ არა აკეთებს ბავშვთა კალათბურთის გადავიტარებლად, ბავშვტყა კალათბურთი ძალიან ძვირი ად მერე კიდევ არცერთ გარეუბანში ნორმალური კალათბურთის დარბაზი არაა ბავშვები რომ ავარჯიშო, რეგიონებზე საუბარი კი ზედმეტია.... ეს ტაობა ხომ წავიდოდა როდესმე, ამაზე ფი
12:02 | 13.10.2017
მშვენიერია ! წარმატებები ილიას !
10:28 | 13.10.2017
კარგია, რომ ზუროსი დარჩა, რადგან მისი წასვლა საერთოდ არევდა ახლა სიტუაციას. ეს ალბათ ავტომატურად ნიშნავს დიქსონის დარჩენასაც. თუმცა, თუკი ევროლიგის ხალხიც დაგვაკლდება, მართლა როგორ ვაპირებთ თამაშების მოგებას?! გერმანიას და სერბეთს მაინც არ შეეტყობათ ეგ დანაკლისი რადგან თითო პოზიციაზე თითქმის იმავე დონის მოთამაშეები ჰყავთ და გაცილებით დიდი სიღრმეები აქვთ, ავსტრიას კი ფაქტიურად ძირითადი შემადგენლობა ეყოლება. ჰოდა, ჩვენ მაქსიმუმ სასტარტო ხუთეული + 1 კაცი დავაყენოთ (მანუ, დიქსონი, ცინცაძე, ბითაძე, დუდა, ცქიტიშვილი), ხოლო დანარჩენი ვინ გვყავს?! არც ეს 6-ეულია იდეალური და ბევრი ქულის ამღები და სკამიდან ვინ უნდა გაგვაძლიეროს?! ბოისამ, გამყრელიძემ, ლონდარიძემ, ბერიშვილმა?
ესენი ერთად რომ შეკრიბო, ყველაზე მაქსიმუმ 8-10 ქულა მოგიტანონ. იქნებ დვალიშვილის და შარაბიძის დამატებაზეც გვეფიქრა? მოკლედ, რეალობა ისეთია რომ ძალიან მწირი რესურსი გვაქვს
09:53 | 13.10.2017
ცინცაძე ცქიტიშვილი ბითაძე მანუ დუდა დიქსონი რას შვება მოკლედ რაღაც კარგი შემადგენლობა მაინც შეიკრიბება.ზუროსის დარჩენას რაც შეეხება მშვენიერი ამბავია