20:12 | 02.11.2020 "ანორთოსისში" კორონავირუსი გავრცელდა, ეს შესაძლოა საქართველოს ნაკრებისთვის პრობლემა იყოს
ფამაგუსტას „ანორთოსისში“ კორონავირუსის შემთხვევა გამოვლინდა. როგორც კვიპროსული გუნდის ვებგვერდი იტყობინება, შესაბამისი პროტოკოლი გააქტიურებულია და გუნდის ყველა წევრს ტესტები ჩაუტარდება.
21:46 | 28.10.2020 "ანორთოსისმა" გიორგი ქვილითაიას გოლით მოიგო (+VIDEO)
კვიპროსის ჩემპიონატში ფამაგუსტას „ანორთოსისმა“ მეხუთე ტურის გამოტოვებული მატჩი სტუმრად „ეთნიკოსთან“ გამართა და მატჩი გმირი გიორგი ქვილითაია გამოდგა, რომელმაც გამარჯვების გოლი გაიტანა.
22:40 | 25.10.2020 ქვილითაია: "მნიშვნელოვანია, რომ ვთამაშობ და გოლებს ვიტან"
ფამაგუსტას „ანორთოსისის“ ქართველმა ფეხბურთელმა გიორგი ქვილითაიამ „აპოელთან“ მატჩის შემდეგ კომენტარი გააკეთა. ჩვენებურის განცხადებით, მისთვის მნიშვნელოვანია, რომ სათამაშო პრაქტიკა აქვს და გოლების გატანა ...
20:12 | 25.10.2020 "ანორთოსისის" პრინციპული გამარჯვება და ქვილითაიას ლამაზი გოლი (+VIDEO)
კვიპროსის ჩემპიონატის მერვე ტურში „ანორთოსისმა“ მოიგო და გიორგი ქვილითაიამ გოლი გაიტანა. თემურ ქეცბაიას გუნდი ერთ-ერთ კონკურენტ და პრინციპულ მეტოქეს, „აპოელს“ დაუპირისპირდა და 2:0 აჯობა.
23:03 | 17.10.2020 თემურ ქეცბაიას "ანორთოსისის" დამაჯერებელი გამარჯვება
კვიპროსის ჩემპიონატის მეშვიდე ტურში ქართველების „ანორთოსისი“ „ნეა სალამინას“ ესტუმრა და დაგეგმილი გამარჯვება ადვილად მოიპოვა - 4:1, თუმცა ქართველებს გოლები არ გაუტანიათ.
22:22 | 13.10.2020 გიორგი ქვილითაია: "ამ შანსს 30 წელი ველოდით და წნეხი დიდია"
საქართველოს ნაკრების მთავარ მწვრთნელ ვლადიმირ ვაისს ჩრდილოეთ მაკედონიასთან მატჩისწინა პრესკონფერენციაზე გიორგი ქვილითაია ახლდა, რომელმაც ხვალინდელ თამაშზე კომენტარი გააკეთა.
22:16 | 03.10.2020 "ანორთოსისმა" ოქრიაშვილისა და ქვილითაიას გოლებით მოიგო (+VIDEO)
კვიპროსის ჩემპიონატის მეექვსე ტურში ფამაგუსტას "ანორთოსისმა" გიორგი ქვილითაიასადა თორნიკე ოქრიაშვილის გოლებით ნიქოზიის "ოლიმპიაკოსი" 2:0 დაამარცხა.
20:46 | 03.10.2020 გიორგი ქვილითაიას გოლი კვიპროსის ჩემპიონატში (+VIDEO)
10:24 | 25.09.2020 კვიპროსული მედია: "ქვილითაიამ ძალიან კარგი დაცვის წინააღმდეგ თავისი ნიჭი გამოავლინა"
ფამაგუსტას „ანორთოსისი“ ევროპა ლიგის მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპზე შვეიცარიულ „ბაზელთან“ 2:3 დამარცხდა და ტურნირის გამოეთიშა.
01:35 | 25.09.2020 ქვილითაიას გოლი და ოქრიაშვილის წითელი ბარათი: "ანორთოსისი" ევროპა ლიგიდან გავარდა (+VIDEO)
ფამაგუსტას „ანორთოსისი“ ევროპა ლიგის გათამაშებას მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპზე დაემშვიდობა. თემურ ქეცბაიას გუნდი „სენტ იაკობს პარკზე“ „ბაზელს“ დაუპირისპირდა და დაძაბულ ბრძოლაში 2:3 წააგო.