ეგ გავიგე რომ მაგ კუთხით შეადარე
))) მე უბრალოდ ხაზი გაუსვი რომ ირაკლი დიდი პიროვნებაა რომელიც ერთი წუთით არ დაუშვებდა ქვეყანა ესეთ რამეებზე გაეცვალა
მეც ზუსტად ლაბაძე გამახსენდა დაფინანსებაზე რო წავიდა ბაზარი
აბა რა,ეგ არის ქართველობა ნებისმიერ სიტვაციაში უნდა ეცადო შენი ქვეყნის სახელის საზგვარგარეთ გატანას,რავი მე ასე ვფიქრობ თან არამგონია ანას ფული აკლდეს კი შეიძლება ამერიკის მოქალაქეობით უფრო მეტი გამოიმუშაოს მაგრამ ეგ არის საქმე ზუსტად ფულს რომ ამჯობინებს ქვეყნის სახელით თამაშს!!
დავააი იმედია სოფო გაგვახარებს გაროსზე და მომავალში ბასილაშვილი
ღმერთმა ხელი მოუმართოს სოფოსაც, ბასილაშვილსაც და ყველა ნამდვილ ქართველს, რომლებსაც ამერიკის და სხვათა მიერ მიყრილი ფული არ აინტერესებთ და საკუთარ კაცობას თუ ქალობას, საბოლოო ჯამში კი ადამიანობას ინარჩუნებენ ! გადარჯულა ყველა და ყველაფერი უკვე ამ ფულის გამო :@ ფული ბევრ რამეს გამოაჩენსო, მართლაც რომ უკვდავი სიტყვებია და სამწუხაროდ მწარე რეალობააააააა !
ვისაც არ აინტერესებთ ანას შედეგები შეუძლიათ არ წაიკითხონ სტატია , იპწკინონ ერთ ადგილას ^^
არავის ტ რ ა კ ი ს საქმე არაა მე რა დამაინტერესებს და რა არა და ვისაც არ აინტერესებს ჩEმი კომენტარი შეუძLია არ წაიკითხოს თუ არადა მიი სხას ნუ გამომეხმაურება
მე აქ ჩემ აზრს ვაფიქსირებ და შეურაცყოფას არავის ვაყენებ, ხოდა იგივე შენც უნდა გაითვალისწინო ! ! !
შენ ეხლა კარგად მომისმინე ჯიგარო, შენი საქმე არაა და მითუმეტეს არც არავინ გაწყვეტინებს იმას, თუ ვინ რის სტატიას წაიკითხავს. მილიონი წელი არ შეგეკითXები შენ რა უნდა წავიკითXო და რა არა. ასე რომ ერთ ადგილზე იპწკინონ და ეგეთები მიწერე იმას ვისთანაც გაგდის, ზრდილობის ფარგლებში გამოაქვეყნე შენი კომენტარები და ზედმეტები არ მოგივიდეს, თორე პწკენა სანატრელი გაგიხდება მერე მართლა ერთ ადგილას !
შაფათავას წარმატებებს ვუსურვებ, ანის კიდევ იმ გადაწყვეტილების მერე რაც მაგან მიიღო, საერთოდ არ უნდა უბალეიშიკო. ამიტომაც ჯობია ადმინ ნიუსებთან ერთად სურათებიც აღარ დადო ამ საიტზე მაგისი. ფული>ეროვნებაზე, ასეთ ხალხს როგორ უნდა უქომაგო ? :@
უკვე შეხვდნენ ერთმანეთს პოტენციური ფინალისტები
0?'>https://www.facebook.com/We.Love.RAFAns/photos/a.572158816165226.1073741852.312475222133588/688510924530014/?type=1&theater;':'>https://www.facebook.com/We.Love.RAFAns/photos/a.572158816165226.1073741852.312475222133588/688510924530014/?type=1&theater;'))
ცოტა ნაადრევი ხომ არ არის?
საღოლ სოფოს,წარმატებები იმედია გნახავთ ძირითად ბადეში,ტატიშვილზე მაგრად დამწყდა გული,ჩემი აზრით მის გადაწყვეტილებას არანაირი გასამართლი არ ააქვს,მაგრამ მიუხედავად ყველაფრისა მაინც წარმატებას უსურვებ,როგორც ყველა ქართველ ადამიანს
სოფო ეხლა ფსიქოლოგიურად უნდა გამაგრდეს და ისე ითამაშოს! - ჩოგბურთში უპირატესობას ის ფლობს ვისაც უფრო ძლიერი ფსიქიკა აქვს!
ამერიკელი ჩოგბურთელების ამბებიდან წამყვანების შედეგიანობა თუ დაგვაინტერესებს.
ხო აბა 100 მიღმა ჩოგბურთელები რაში გვაინტერესებს
რა ექნა ტატიშვილს,სხვა გამოსავალი არ დარჩა არანაირი ყურადღება არ ექცევა აქ ჩოგბურთს და სხვა გამოსავალი არ დარჩა,ანა მიდი ბევრი მაინც ვიცი გგულშემატკივრობს საქართველოში და გაგვახარე )))
მასეც არ არის ძმა.ოლიმპიადის ვაილდ ქარდი მე კი არ ვუყიდე, ფედერაციამ უყიდა.ფედ ქაფზეც ყველანაირად ხელს უწყობდა და სხვათაშორის ბევრჯერ არ ჩამოდიოდა. და ეხლა პირად ტურნირებზე გამგზავრებას ვერც ტატიშვილს დაუფინანსებს ფედერაცია და ვერც ვერავის ისე რომ ეგ აბსურდია რასაც თვითონ ამბობს
მე სხვა რაღაცას ვიძახი მეგობარო,იმას კი არ ვიძახი რომ პირადი ტურნირების ხარჯები უნდა აუნაზღაუროსო,ბაზარი არ არის არაა ლამაზი ქართველობას რომ უარრყობს სპორტცმენი და სხვა ეროვნებას იღებს მაგრამ ისიც ფაქტია რომ ჩოგბურთი საქართველოში ძაან დაბალ დონეზე კიდევ ერთხელ ვიძახი რომ არ ვამართლებ თავისი საქმის ყველამ თვითონ იცის,მაგრამ ვიღაც სხვა ეროვნების წარმომადგენელს რომ შეხვდება ანას ვუგულშემატკივრებ და გამიხარდება მაგის წარმატება.
როგორ მინდა ტატიშვილს შეხვდეს და გაბრდღვნას
აშშ-ს მონაწილეები რაში მაუნტერესებს ადმინ?
ვეღარ უნდა ისწავლოთ რომ "დიდი შლემი" და "დიდი მუზარადი" არასწორია. "დიდი სლემი" ან "გრანდ სლემი". სიტყვა სლემს არანაირი კავშირი არა აქვს მუზარადთან, შლემი კი საერთოდ რუსული სიტყვაა.
მეც ბევრჯერ დავწერე და ისტორიაც მიუწერე რატო ქვია დიდი სლემი.....მარა აზრი არააქ ...სლიშკამ პროფესიონალები მუშაობენ ამ საიტზე აშკარად...D:
ტატიშვილი აშშს სახელით რატომ გამოდის??? აკლია ამერიკელებს თავისი ჩოგბურთელები??