01:12 | 28.04.2024 „შეფილდ იუნაიტედი“ პრემიერლიგიდან გავარდა
ინგლისური პრემიერლიგის 35-ე ტურის შაბათის სათამაშო დღეს მთავარი მატჩი ბირმინგემის „ვილა პარკზე“ გაიმართა. „ასტონ ვილამ“ „ჩელსის“ უმასპინძლა და ორბურთიანი უპირატესობა გაანიავა. საბოლოოდ შეხვედრა 2:2 დასრულდა. ...
11:06 | 24.04.2024 მაურისიო პოჩეტინომ „არსენალთან“ მატჩში „ჩელსის“ გამანადგურებელი მარცხის მიზეზი დაასახელა
„ჩელსის“ მთავარმა მწვრთნელმა მაურისიო პოჩეტინომ ინგლისის პრემიერლიგის 29-ე ტურის „არსენალთან“ გადმოტანილ მატჩში (0:5) გამანადგურებელი მარცხის მიზეზზე ისაუბრა.
01:46 | 24.04.2024 "არსენალის" ისტორიული 5:0 "ჩელსისთან"
ინგლისის პრემიერლიგაში ლონდონურ დერბიში „არსენალმა“ „ჩელსი“ გაანადგურა და პრინციპული მეტოქის წინააღმდეგ ისტორიული გამარჯვება მოიპოვა.
00:38 | 24.04.2024 ტიაგო სილვა კარიერას ბრაზილიაში გააგრძელებს
ლონდონის „ჩელსის“ მცველი ტიაგო სილვა ზაფხულში სამშობლოში დაბრუნდება და „ფლუმინენსეს“ ღირსებას დაიცავს.
20:05 | 22.04.2024 კვარაცხელიას მიმართ ინტერესს საფრანგეთიდან და ინგლისიდან იჩენენ
„ნაპოლი“ შეიძლება ზაფხულის სატრანსფერო პერიოდში ხვიჩა კვარაცხელიამ დატოვოს. როგორც ცნობილი ჟურნალისტი ეკრემ კონური იტყობინება, 23 წლის ქართველით ლიგა 1-დან და პრემიერლიგიდან ინტერესი არსებობს.
22:10 | 20.04.2024 „მანჩესტერ სიტი“ ინგლისის თასის ფინალში გავიდა
ინგლისის ასოციაციის თასის ნახევარფინალური მატჩი „მანჩესტერ სიტისა“ და „ჩელსის“ შორის დასრულდა. თამაში ლონდონის „უემბლის“ სტადიონზე გაიმართა. ნომინალურმა მასპინძლებმა ანგარიშით 1:0 მოიგეს.
13:36 | 16.04.2024 პოჩეტინო „ევერტონთან“ მატჩის შემდეგ „ჩელსის“ ფეხბურთელების საქციელზე: „სირცხვილია, ბავშვებივით არ შეიძლება მოიქცე"
„ჩელსის მთავარმა მწვრთნელმა მაურისიო პოჩეტინომ გუნდის ფეხბურთელები პრემიერ ლიგის 33-ე ტურში, „ევერტონთან“ მატჩში (6:0) თერთმეტმეტრიანის გამო გააკრიტიკა.