02:01 | 06.03.2025 "ბაიერნის" და "ბარსელონას" დიდი ნაბიჯი მეოთხედფინალისკენ
ჩემპიონთა ლიგაზე კიდევ ორი მერვედფინალური მატჩი გაიმართა. გერმანული დერბი „ბაიერნსა“ და „ლევერკუზენს“ შორის დიდ ინტერესს იწვევდა.
01:51 | 06.03.2025 კვარას გაუქმებული გოლი და გადაულახავი ალისონი: "ლივერპულმა" ერთი დარტყმით მოიგო
„პარი სენ-ჟერმენმა“ ჩემპიონთა ლიგის პირველ მერვედფინალურ მატჩში „ლივერპულს“ თამაშით მაგრად აჯობა, ყველაფერში დაჩაგრა, მაგრამ მაინც ვერ მოიგო, უფრო მეტიც წააგო - 0:1.
00:59 | 06.03.2025 ლაუტაროს და "ინტერის" რეკორდი ჩემპიონთა ლიგაზე
მილანის „ინტერმა“ ჩემპიონთა ლიგის პირველ მერვედფინალურ მატჩში სტუმრად „ფეიენოორდი“ 2:0 დაამარცხა და ერთი გოლი ლაუტარო მარტინესმა გაიტანა, რომელიც კლუბის რეკორდსმენი გახდა.
23:43 | 05.03.2025 "ინტერი" თითქმის მეოთხედფინალშია
მილანის „ინტერმა“ ჩემპიონთა ლიგის მეოთხედფინალისკენ დიდი ნაბიჯი გადადგა მას შემდეგ, რაც როტერდამში, „ფეიენოორდი“ 2:0 დაამარცხა.
17:25 | 05.03.2025 L’Equipe-ს ჟურნალისტი: "არ ვარ დარწმუნებული, რომ კვარაცხელია ჩემპიონთა ლიგის ინტენსივობისთვის მზადაა"
L’Equipe-ს ჟურნალისტმა ვენსან დულუკმა თქვა, რომ ხვიჩა კვარაცხელია უმატებს, მაგრამ არ არის დარწმუნებული, რომ ჩემპიონთა ლიგის ინტენსივობისთვის ამჟამად მზად არის თუ არა:
02:00 | 05.03.2025 პირველი რაუნდი "რეალმა" მოიგო, "არსენალმა" პსვ გაანადგურა
ჩემპიონთა ლიგის მერვედფინალური ეტაპის პირველ სათამაშო მორიგი სამი მატჩი გაიმართა.
00:28 | 05.03.2025 არნე სლოტი: "კვარაცხელია შესანიშნავი ფეხბურთელია, სპალეტის "ნაპოლის" ვუყურებდი"
„ლივერპულის“ მთავარმა მწვრთნელმა არნე სლოტმა „პარი სენ-ჟერმენთან“ მატჩამდე ხვიჩა კვარაცხელიაზეც ისაუბრა.