გავარდა აპოელი და იმედია ჩვენ დაგვეჯახებააააააააააააააააააა!!!!!!!!!!!!! გვაქ მაგათთან შანსი!!!!!
მინიმუმ 2 კაცი უნდა ცენტრში
ვუო ტანს მაინც ჩაუყენებს დაეჯახება ვიღაცას გათელავს,დვალი - ჩისკოს დუეტით ვერ წავალთ შორს. პაპავა ძალიან კარგი ნახევარმცველია და კიდე მოუმატებს ბევრად.
ასეთი თამაშით დინამო ვერ გაფრინდება და რაღაც ზომებია მისაღები გუნდში უნდა მოიყვანონ ფლანგის მცველი თორე ათრიეს სეთურიძე აგრეთვე საყრდენი ნახევარმცველი ან პაპავას მეტი ნდობა გამოუცხადონ ეს ბიჭი ნათელი წერტილი იყო დინამოში და რაც მთავარია უაზრო სატრანსფრო პოლიტიკას უნდა მორჩენ ეს გოგო რაც ვნახე დიდი არაფერია და არამგონია ცოტახანში რაღაც სასწაულად მოუმატოს შეიძლება საქართველოს ჩემპიონატში მაგარი გამოჩნდეს მაგრამ ევროპულ დონეზე 0. ასევე დროა გუნდი ხისკოს დაემშვიდობოს და მაგის ფასად მოიყვანონ ლეგიონერი რომელიც მეტად გამოადგება გუნდს. დვალი დღეს რაღაცას ცდილობდა მაგრამ ვუო მაინც უკეთესია და ამას მალე დაამტკიცებს...ამ შემადგენლობით და ასეთი თამაშით დინამო კვლავ მოიგებს საქართველოს ჩემპიონატს და დაიწყება ისევ საუბარი დინამო უძლეველია ლიგაზე გავალთ და ა. შ. მაგრამ რეალურად გუნდი ძალიან სუსტია და ევროპის ლიგაზეც ძალიან გაუწირდება თუ ვინმე არ დაიმატეს
Gio Rijvadze
შარშანწინ ზესტაფონიც აქამდე გავიდა და პირველ ეტაპზე დინამო ვის შეგხვდა დაგავიწყდა? ჩათვალე პროფესიონალურ გუნდს არც გაცდენია. სტრეიმურთან მოგებით ხარ კმაყოფილი?
და ზესტაფონმა რა ქნა მოდი პირდაპირ გეტყვი რა 2 :0 წააგო გასვლა მოლდოვეთში და ბოლო წუთზე მოლდოველებს პენალი არ დაუდეს ასე რო ყველამ ჩვენ გუნდს მივხედოთ !