დაგვჯახებოდა აპოელი ან პარტიზანი ხო გავაპობდით ბედი ხოარგვაქ არაფერში
სეთურიძე,კვირკველია,ხმალაძე, უსტარიცი,დვალი,ჩისკო,გოგა გასაშვები არიან.
დასატოვებელი ესენი არიან: ლორია,გლიშიჩი,ვოუ,კვარაცხელია,გრიგალაშვილი,მერებაშვილი,პაპავა(მომავლის იმედით),
კაროჩე 7 ფეხბურთელი მგონია რო ჩემპიონის დონეს აკმაყოფილებს,დანარჩენი ყველა გასაშვებია ჩემი აზრით..არადა მომავლის გუნდს თუ აკეთებენ კვარაცხელიაც ზედმეტია ამ სიაში.მე პირადად ვერ მივხვდი რა უნდათ და რა არა..სეთურიძე,კვირკველია,ხმალაძე,დვალი და გოგა რო გეყოლება მანდ უკვე ზედმეტია ლიგაზე ფიქრი!!!დღეს მარტო სახელი არ თამაშობს,საჭიროა კვალიფიციური ფეხბურთელები!!!კოტო,ალვარო რო არ გაეშვათ და ძარიას და გრაიციარს ტრავმა არ მიეღოთ ჩემი აზრით გაივლიდა დინამო სტიაუას ბარიერს.ვინც მეთანხმება + დაწეროს!
მე გეთანხმები.
არ შეიძლება ვაწაძე გაუშვა და დვალი მოიყვანო,ვაწაძე მე ვოუსაც მირჩევნია,ოქრი გაუშვა და ჩისკო ან გოგა მოიყვანო, ჩისკოს კლასი აქვს მაგრამ დაბერდა უკვე ძალიან დამძიმდა სისწრაფე დაკარგა ეს კარგად გამოჩნდა დღესაც ორთაბრძოლებში ორჯერ ისეთი ბურთი დაკარგა ვერ დაიმორჩილა რომ საევროლიგო კაცი ეგ აღარაა და საქართველოს ჩემპიონატში უმაგისოდაც გავა გუნდი ფონს,მერებაშვილმა თუ თავის აწევა ვერ ისწავლა და პასის ზუსტი გაკეთება სკამზე მოუწევს გადანაცვლება გეგუჩა რომ იყოს მწვრთნელი ასე გააკეთებდა.ჯობია დინამოს დუბლებიდან წამოწიო ხალხი ვიდრე უაზრო ლეგიონერები ათამაშო.არც ერთს არ გააჩერებდა ნორმალური მწვრთნელი ამ ხელფასზე რასაც ისინი იღებენ უფრო მეტს მოსთხოვდა.
01:43 | 07.08.2013
დუბლებში ვინ არის ისეთი რომ ძირითადს შეცვლის ამ რამდენიმე ხნის წინ ვიტჯორჯიას დუბლებთან სამარცხვინოთ წააგეს დიდი ანგარიშით მიდი და დააყენე ეგენი და კარგათ წავა დინამოს საქმე რამეში რო ვარგოდნენ ამდენი ხარლხი მწვრთნელიდან დაწყებული უყურებს მაგათ და აქამდე არ გადაიყვანდნენ?