ჩემპიონთა ლიგის მე-3 საკვალიფიკაციო ეტაპის მე-2 თამაშში, თბილისის "დინამომ" ბუქარესტის "სტიაუასთან" მარცხს თავი კი აარიდა, მაგრამ უმთავრეს ევროპულ საკლუბო ტურნირზე ასპარეზობის გაგრძელებისთვის ეს საკმარისი არ გამოდგა. ამის მიზეზი ისაა, რომ თბილისში გამართული შეხვედრა რუმინელებს 2:0 ჰქონდათ მოგებული.
პირველი ტაიმი მასპინძლებმა მოიგეს. მე-6 წუთზე, ანგარიში ლატოვლევიცმა გახსნა. მე-2 ტაიმის სტარტზე, უსტარიტცმა ანგარიში გაათანაბრა და საბოლოო ანგარიში დააფიქსირა.
თუ მომავლის გუნდზეა საუბარი, მაშინ ახალგაზრდებს უნდა მისცე შანსი. თუ მართლა ახლა ხარ ორიენტირებული ლიგაზე გასვლაზე, მაშინ შემადგენლობა უნდა გააძლიერო....
მოკლედ სეთურიძე უნდა გაუშვან ყველა ვარიანტში ყველა თამაში ძაან სუსტად ჩაატარა....კაკაბაძეს რატო არ ათამაშებს არ მესმის უნიჭიერესი ბიჭია და ასაკის მიუხედავად დარწმუნებული ვარ სეთურიძეზე კარგად ითამაშებს...ახალგაზრდებს უნდა მისცეს შანსი არ შეიძლება ესე მომავლის გუნდი თუ უნდათ და გრძელვადიანი მიზნები თუ აქვთ უნდა ათამაშოს ახალგაზრდებიც ... გუშინ პაპავა ძალიან კარგი იყოო
სეთურიძე დინამოშ ყველაზე უსუსტესი რგოლია!!!!!!!!! ან ეს ვუო და გოგაც რა ჩამსოაყვანები იყვნენ! ვერცერთმა ვერაფერი ოდნავაც ვერ შეცვალა მინდორზე, პირიქით მაგათი გამოსვლის მერე სულ გადაულეცეთ ბურთი! და ორი გოლი გაქ გასატანი ეს უგრინიც დვალს რას ეცა მოეხსნა ვინმე ან ნახევარდაცვიდან ან საერთოდ დაცვიდან, ანგარიშის შენარჩეუნებაზე ღელავდა თუ რა იყო! არა, ასე არაფერი გამოვა, გარსია გაუშვეს და უგრინით უნდათ წარმატება
წელს ჩიორამ მთლიანი სეზონი ჩააგდო. შენ ალბათ მეტალურგში, რომ იყო იმ ჩიორას უყურებდი და მე დინამო 2-ის თამაშებს ვუყურებდი
სეთურიძე ამჯერადაც ათრიეს ფლანგზე რა გახდა მაგ კაცის გაშვება დააბრუნონ მეტალურგში გააძლიერებს
დუშან უჰრინი – პირველ რიგში სტიაუას შემდეგ ეტაპზე გასვლას მივულოცავ. ორივე გუნდი მთელი მატჩის განმავლობაში იბრძოდა და ვფიქრობ, მაყურებლმა კარგი, სანახაობრივი შეხვედრა იხილა. ჩემმა გუნდმა თამაში პასიურად დაიწყო, გოლი გავუშვით – თუმცა მეორე ტაიმის სასტარტო 20 წუთი კარგად ვითამაშეთ, გოლიც გავიტანეთ და ანგარიშში წონასწორობა აღვადგინეთ. მეტოქის კარის აღება კიდევ რამდენჯერმე შეგვეძლო, რომ გაგვეტანა მატჩი უფრო საინტერესოდ წარიმართებოდა. მართალია ჩემპიონთა ლიგაზე გამოსვლა დავასრულეთ, წინ ევროპის ლიგის ფლეი–ოფი გველის, თუმცა მანამდე საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ტურის შეხვედრა ზესტაფონის წინააღმდეგ გვაქვს სათამაშო.
ვოუ იყო საუკეთესო იმ დროსი რაც მან ითამაშა რას ლაპარაკობ
შენ ფეხბურთი კა ბასკეტი ხო არ აგერია ერთმანეთში?
3-ში არ გეთანხმები.შემოვიდა ვუო და ყველაზე აქტიური ეგ იყო.მაგრე არავინ ბრძოლობდა და რამოდენიმე ბრძოლაც მოიგო გააკეთა პასი მარა მერე სხვები აფლავებდნენ
რა აზრი აქ განთესილებში იქნება თუ განუთესავებში ყველა გუნდი ძაან ძლიერია ძააან იქ და ჩვენთვის არააირი აზრი არ აქ!