16:06 | 30.12.2013 | ნანახია 2020 - ჯერ
“სიმურგის” პრეზიდენტი: “ქართველებს ვასწრებთ”
ზაქათალის “სიმურგის” პრეზიდენტის ანარ ბექიროვის აზრით, აზერბაიჯანის საფეხბურთო ჩემპიონატი დონით საქართველოს პირველობას სჯობს.
“ჩემი აზრით, აზერბაიჯანის ჩემპიონატის დონე გაიზარდა. ჩვენ ხშირად საქართველოს გავდარებენ, მაგრამ მათზე წინ ვართ.
ცოტა ხნის წინათ, საქართველოს სუპერთასის თამაშს დავესწარი. სპეციალისტებმა, რომლებცი იქ იყვნენ, თქვეს, რომ აზერბაიჯანის ჩემპიონატი ვითარდება. დამიჯერეთ, ქართველებს, როგორც დონით, ასევე, ხარისხიანი მოთამაშეებით ვასწრებთ. რაც შეეხება გულშემატკივრებს, ჩვენთან რეგიონებში ანშლაგია, ხოლო დედაქალაქში მათი რიცხვი შედარებით მცირეა. მომავალში ეს გამოსწორდება” – იუწყება ბექიროვის სიტყვებს ინტერნეტპორტალი azerisport.com-ი.
შეგახსენებთ, რომ “სიმურგის” მთავარი მწვრთნელი ქართველი სპეციალისტი გიორგი ჩიხრაძეა.
02:32 | 27.09.2014
man united20 (1478)
ნაკრებში უნდა ითამაშოს .
19:24 | 26.09.2014
manuchari (657)
რევისვილის საწინააღმდეგო არაფერი მაქვს მაგრამ ამაინც პირველ ლიგაში თამშობს და და ამით არ სეიძლება მის შესაძლებლობებეზე ვიმსჯელოთ
18:21 | 26.09.2014
nodari (343)
tavi da bolo bainc kecbaiaa wels xo naxa rom tosnoshi magard tamashobda rato agar daudsaxa amdgariko nukri da chamosuliko tavis xodit?
tu egre shegtkiva guli kveynis samsaxurse da ketildgeobase sportis mxriv ara marto nukris tema aramed bevri ramea kidev romlis tavi da bolo kecbaiaa da jobia imas vitxovdet male wavides nakrebidan tu kide namusi darchenia !!!
19:14 | 26.09.2014
დაუძახა და არ ჩამოვიდა ნუკრი. ეს მეც მაგრად მევასებოდა და მეც მერჩივნა ლორიას მარა ამ ბოლო საქციელის მერე ძაან ამიცრუვდა გული. ნუ შეიძლება ეხლა ამას დიდად არც ანაღვლებს კიდე ვუგულშემატკვირებ ამა თუ არა
17:38 | 26.09.2014
nakrebse arutkvams uari chicharito! upro swori ikneboda kecbaias dakrulse siaruls ar apirebda ! mag tavyle treners ro aajmevineben didi sixvrulit dabrundeba da tavs ar dasogas
18:00 | 26.09.2014
აქ რაც არ უნდა ვილაპარაო აზრი არ აქვს ხლახს მაინც ვერ შევაცვლევინებ აზრს, ისე რხლა ვინმეს ამისთვის რო შეეგინებინა ხო არ გესიამოვნებოდა? ქეცბაიას დაკრულზე სიარული კი არა ქვეყნის სამსახურია და ქვეყანას ემსახურები ამით
13:49 | 26.09.2014
ნუკრი მასე გააგრძელე.
13:39 | 26.09.2014
ჩემი აზრით ეს ერთი თავით მაღლა დგას ლორიასთან შედარებით. სადღაც ვნახე კომენტარებში ერთი დონის არიან უბრალოდ ლორია ხანდახან უხეშ შეცდომებს უშვებს ხოლმეო - ხოდა ჩემი აზრით სწორედ ის რომ ხანადახან ბავშურ შეცდომებს უშვებს ნიშნავს რომ არ არიან ერთნაირი დონის
13:34 | 26.09.2014
ისე რა მაგარი დამთხევაა არა ამაზე არც თუ ხშირად იდებოდა სტატიები და მას მერე რაც ქეცბაიასთან მოუვიდა კონფლიქტი მას მერე თითქმის ყოველ დღE დებე, ეგრე იყო ადრე კიდე რამდენიმე ფეხბურთელზეც