15:06 | 4.10.2013 | ნანახია 2034 - ჯერ
ნიკოლოზ დერიუგინი სტუ-ს მთავარ მწვრთნელად დაინიშნა
საქართველოს ერთ-ერთი ყველაზე ტიტულოვანი კალათბურთელი, ევროპისა და მსოფლიოს ჩემპიონი, ოლიმპიური თამაშების ბრინჯაოს მედლის მფლობელი ნიკოლოზ დერიუგინი საერთაშორისო საკალათბურთო სტუდენტურ ლიგაში მოასპარეზე სტუს მთავარ მწვრთნელად დაინიშნა. ამის შესახებ “მსოფლიო სპორტს” თავად დერიუგინმა განუცხადა.
მისივე თქმით, დერიუგინის ასისტენტი ვეტერანი კალათბურთელი ლევან ტყეშელაშვილი იქნება.
01:47 | 05.10.2013
ვინ ამან უნდა ასწავლოს კალათბურთი ))) ან რა კაცობაზე უნდა დაელაპარაკოს ბიჭებს თავის დაბინძურებულ სულში ჩაიხედოს. ფუუუუ ამათი კალათბურთი სულ ახატიათ ერთ ადგილას
22:19 | 04.10.2013
საერთაშორისო საკალათბურთო სტუდენტური ლიგა რას ნიშნავს? სად ექნება თამაშები და ვისთან?
00:43 | 05.10.2013
spurs21 (7)
საერთაშორისო ტურნირია, სადაც უნივერსიტეტების გუნდები მიიღებენ მონაწილეობას. საქართველოს სტუ წარმოადგენს. 15ში სპორტის სასახლეში იქნება გახსნა და სტუ ეთამაშება მოსკოვის უნივერსიტეტს, კიევის და ხარკოვის უნივერსიტეტიც ჩვენს ჯგუფშია. თბილისშიც იქნება თამაშები და გასვლაზეც
17:05 | 04.10.2013
30 წელია მწვრთნელია და ვინ გაზარდა ერთი მითხარით რა? ასაკობრივებში გუნდი არ გამოუყვანია..ცეხი აქვს და ხვეტავს..ფუ თქვენი..ვაის გავეყარე და უის შევეყარეს პონტია ყველა სფეროში რა
01:21 | 06.10.2013
nugva (29)