“მილანის” ვიცეპრეზიდენტმა ადრიანო გალიანიმ ერთ-ერთ იტალიურ გამოცემასთან საუბრისას აღნიშნა, რომ კლუბში ნახევარმცველ კეისუკე ჰონდას შესაძლო ჩარიცხვასთან დაკავშირებით სიახლე ჯერ არაფერია.
“მილანის” ხელმძღვანელობას იაპონელი ფეხბურთელის დამატება ზაფხულის სატრანსფერო ფანჯრის დახურვამდე სურს, მაგრამ ჰონდას ამჟამინდელი კლუბის, მოსკოვის ცსკა-ს ხელმძღვანელობა ლეგიონერის კონტრაქტის ვადის ამოწურვამდე – დეკემბრამდე შენარჩუნებას ცდილობს.
ესეც წავიდეს თუ მიდის რა სადმე გაახურა საქმე
აუ ბიჯო ამ ჰონდა თუ ჰიუნდაიმ ტვინის წაკლა რა და ამ მოსკოვის ცეესკას დედა ვატირე კიდე ქართველების მიმართ ყველაზე დამპალი გუნდი რუსეთში!!!!!ძალამიძე ხო არ გაახარეს ეხლა კიდე ხურციძე ყავთ მეორე გუნდში ჩემი ძმაკაცია აქ და საქართველოში არ უშვებენ თორე სასტავში ვერ მოხვდებიო ეუბნებიან და ხელფასსაც დაგიქვეითებთო....ეხლა კიდე არენდით გაუშვეს გაზოვიკში თუ სადღაც არადა ცეესკას დუბლებში ყველაზე მაგარია
ქართველებს მართლა არ სწყალობენ..