ეს ამბავი კაი ხანია, რაც ვიცოდი. წარმატებები გოგინ
უი მთავარი, ყველაზე ტიტულოვანი ფეხბურთელი კალაძე გამომრჩააააა, არ წაიკითხოს კახიმ და არ ეწყინოს
არადა ძაან დიდ პატივს ვცემ ამ პიროვნებას
საიდან პოულობენ ასეთ გუნდებს, ან საიდან მოყავთ ეს აგენტები ასეთ გუნდებს რომ სთავაზობენ.... ვიღაც მეტყვის ეხლა აბა უკეთეს ჩემპიონატში არავის მიყავსო და......... გავოგე მაგრამ როგორ უნდა დამაჯეროთ რომ მოლდოვის ჩემპიონატი ჯობია საქართველოსას (მიუხედავათ იმისა რომ ჩვენიც ძაან სუსტია) ან განა რა ფულით აქვთ მოლდოვაში რომ ასეთ მიმზიდველ შემოთავაზებებს იღებენ რომ ცდუნებას ვეღარ უძლებენ!!! მოკლედ მივექანებით და მივექანებით უფსკრულისკენ..... არადა არ ეკადრება იმ ქვეყანას ასეთი რამე რომელსაც, ყიფიანი,მეტრეველი, მესხი, გუცაევი, პაიჭაძე,ჩივაძე თუნდაც ქინქლაძე არველაძე ქეცბაია ყავდა.......... დღეს კი ყველაზე ნიჭიერი ქართველი ფეხბურთელოც კი იკარგება და მახიმუმი რუსეთის ან უკრაინის ჩემპიონატია, თორემ სომხეთის აზერბაიჯანის ყაზახეთის და აგერ კიდე მოლდოვის ჩემიონატები ხო გაივსო ქართველებით
შერიფში თუ წავა კარგი იქნება, მაგრამ იქ მოხვედრა ადვილი არაა, მთავარია ზიმბრუში არ წავიდეს ძალიან აფერისტი ხელმძღვანელობა ყავს.