მილანს და კონკრეტულად რობინიოს დიდი მოკითხვა ჩემგან რა ფული ამომაცალეს გასვლაზე მოგება არ აქვთ :@
ეხ, ადრიანო, წამოსულიყავი საქართველოში და გეყარა პრეზიდენტად კენჭი. მარგველაშვილს კი მოუგებდი და ქართულ კლუბს გაიყვანდი ჩემპიომთა ლიგაზე.
მალდინი ძან მაგრად მინდა გუნდშI რო დაბრუნდეს მარა ამის გაშვება მაგრად არ მინდა რა ამაზე უკეთეს მენეჯერს სად იპოვიან ცოტა ფული მისცენ და მერე ნახონ გალიანი ვინაა :@ მალდინის კიდე რამე სხვა გამმოუძებნონ ჯერჯერობით და მერე ნელნელა ჩაანაცვლოს გალიანი. ნუ მაინც თუ გაუშვეს კლუბიდან ალბათ მართლაც პოლიტიკაში წავა არ მჯერა რო ეს და ბერლუსკონი ერთმანეთს "დაშორდებიან" ამდენი წელი ერთად მოდიან თან იმხელა ნდობა აქვს ბერლუსკონის ამის მიმართ რავი მეეჭვება საბოლოოდ რო მოიცილოს
გალაინიმ ტქვაა როო ჩემი პრეზიდენტი ბერლუსკონია და რო ის წავა მეც გავყევბია და ახლი სეზონიდაა ბარბარ ხდება მილანის პრეზიდენტიი და დიდ ალბათობით მალდინის მოიყვანსს, ტლიპინა სხვა კლუბში არ წავა შანსი არააა