იტალიური “მილანის” ვიცე-პრეზიდენტი ადრიანო გალიანი აცხადებს, რომ კაკას გუნდში დაბრუნებით მან ოცნება აისრულა.
“კაკას დაბრუნებაზე იმ დროიდან ვოცნებობდი, როდესაც ის “რეალში” წავიდა. ეს ტრანსფერი ყველა მხარეს აწყობდა. ფლორენტინო პერესი, ფარული მოლაპარაკებების საწარმოებლად, ჩვენთან ჩამოსული ჯერ კიდევ გაზაფხულზე იყო.
რაც შეეხება ფეხბურთელის ჯანმრთელობას, ექიმებმა მითხრეს, რომ ეს ისევ ის კაკაა, რომელიც ჩვენთან 10 წლის წინათ თამაშობდა. მისი მუხლი კარგ მდგომარეობაშია.” – ციტირებს გალიანის სიტყვებს Football Italia.
“მილანში” დაბრუნების შემდეგ, კაკამ პირველი თამაში უკვე ჩაატარა. დღეს, “ჩიასოსთან” (ამ გუნდში ჯანლუკა ძამბროტა თამაშობს) გამართულ ამხანაგურ შეხვედრაში, ბრაზილიელმა პირველი 45 წუთი ითამაშა და საგოლე გადაცემა გააკეთა. “მილანმა” მატჩი 4:0 მოიგო.
სტატიას რატო არ კითხულობთ? საუბარია მის ტრამვაზე დ ამუხლზე. ჩუატარა ექიმებმა გამოკვლევა და მაგ მხრივ ის ძველი მონაცემი აჩვენა. ეს იმას კი არ ნIშნავს რომ იგივე ფეხბურთს ითამაშებს.
მჯერა კაკა ისევ იტყვის თავის სიტყვას, ბალოტელის და ელ შარავის ჭირდება ასეთი ფეხბურთელი რათა პასებით მოამარაგოს, როგორც შევას ამარაგებდა ერთ დროს
ძალიან სამწუხარო ამბავია ბიჭები, ლორია არ იქნება ფინეთთან >>>stripslashes((strlen('http://esport.ge/fexburti/qartuli-fexburti/11449-giorgi-loria-finettan-ar-iqneba.html')>0?' http://esport.ge/fexburti/qartuli-fexburti/11449-giorgi-loria-finettan-ar-iqneba.html':' http://esport.ge/fexburti/qartuli-fexburti/11449-giorgi-loria-finettan-ar-iqneba.html'))
მერე რა რევIშვილი იქნება და რევიშვილი ჯობია ვაფშე ლორიას მეკარისთვის რაც ერთერთი ყველაზე მთავარია სტაბილურობა რევიშვილს უფრო აქ ვიდრე ლორიას