ამ მილანში ისეთი ამბიციური ბიჭები თამაშობენ რო პსვ მცირე შანსები აქვს
“მილანი” “მილანად” რჩება”
ეგრეა...
საღოლ კოკუუუ !! :* მილანი მაინც მილანია!!
ეს შოშიაშვილის ახალი ვარიანტია?
კუკუს ადრინდელ თამაშზე აქვს შური საძიებელი, მაშინ მილანმა ფინალში არ გაუშვა ეხლა ეს შეეცდება რო ჯგუფში არ გაუშვას მილანი
მილანი აუცილებლად გადალახავს პსვ ს ბარიერს .... თუმცა საინტერესო თამაშს ველი ნამდვილად.... ფორზაა მილააან ! ლაიაჩი და ჰონდა მოიყვანონ და წელს მილანი მინიმუმ სკუდეტოს მოიგებს
პსვ ძალიან ძლიერია მაგრამ ჩემპიონატი ისე წააგო რავი ბავშვების გუნდი რო ყოფილიყო მაგხელა უპირატესობას არ გააანიავებდნენ 10 ქულა ამოუქაჩა აიაქსმა და კარგად გაასწრო
D მილანი გაცდება მგონი მაგრამ ადვილი არ იქნება კაი თამაშები გველის იგივე ფენერი არსენალი მარა ეს ოთხივე კლუბი კარგი იქნებოდა გასულიყო ლიგაზე
რისი მიმცემები არიან!? უნიტაზიდან ადგომისთანავე ჯერ გამადიდებლით ჩაჰყურებენ რამე ზედმეტი ხომ არ გავაყოლეთო და წყალსაც მერე ასხამენ! D: ხოლო თუ წყლის პირველმა ჯერმა ვერ გაასუფთავა უნიტაზი,მეორე ჯერი გამორიცხულია,ვადამერი წერს და არ შეიძლება!!!
ფუუუ ამათი,ეს კრიჟანები,რა მაგრად მეზიზღება მილანი!!!