დვალი რა კაცია დინამოელი ჰიგუაინია
პრიცელი აქვს გასასწორებელი მაგრად
სულ მალე არ შერცხვეს ზოგიერტს ტავის შურიანი და ბღინძი კომენტარების გამო
მაგ სურიანობIტ კაი რამეს დაიჩერს დინამო( და ნალუბოი ქარტული გუნდი ვინც იქნება ჩემპიონი) ბოლოს რომ დაგრჩებატ ერტი გუნდის ჩემპიონატი. ნორმალური კონკურენტი რომ არ ყავს მიტო კარგად დინამოს საქმე და დგევანდელმა 6-1 მა არ მოგატყუოტ ბიჭებო.
ეს ჭეჭელაშვილი გორელი ბიჭი დინამოში ყოფილა არადა სულ სტადიონზე პატარა რო იყო კენწლაობა მასწავლეოდ ა ეხლა გავიგე რო დინამოში ყოფილა რამხელა კაცი გამხდარა რას არ გაიგებს კაცი
tornike_qochlaa შენ ცოტა ბაზარს დაუკვრდი ბიჯო. ნათესავიარა ტოროლა საერტოდ არ ვიცნობ სვილს ვფიცავარ სანამ დამეს დაწერ ცოტა აზრი დაგონება მოიკრიბე ახალგაზრდას ტუ არ ენდე აბა ასე წავალთ წინ? ტან მე მარტო არაბულზე არ მაქ საუბარი და წაიკიტხე კარგად რა დავწერე. სტარიკები რა სედეგს მოგცემენ ნახავთ მალე. დამისახელე ჩემპიონტა ლიგის ერტი გუნდი მაინც სადც ახლაგაზრდებს შანს არ აზლევენ და არ ყავთ?
არ უნდათ ბევრს აქ დარჩენა და... თორე დილას დატოვება უნდა(!
ნიჭიერი მაგარი მაგრამ ჯერ დასამტკიცებელი აქვს არაბულს ვნახოთ იმედი ტრავმები არ გააწვალებს და კარგად წარმოაჩენს თავს ეგ ბიჭი ევროპაში მინდა რამე კარგ გუნდში რო სწორად განვითარდეს
იმედია არ აუვარდება არც ერტ ქარტველ ფეხბურტელს ტავში. სანდრო იაშვილის კვალზე არ წავიდეს არც ერტი. გახსოვთ იაშვილი არავიზე ნაკლები არ იყო დაჟე ჟორჯიკაშილის ნაკრებში ევროპაზე ტანაბომბარდირი გახდა დანიაში ახალგაზრდულ ჩემპიონატზე ჯერ რა დარტყმა ქონდა მარტო ორივე ფეხს უტყამდა. ეეე სანდრო რა მაგრად მევასებოდი
cafu (197) ესა მარტო შენი აზრი 18 19 წლის ბავშვებით რომელი გუნდი გინახია რო ჩემპიონტა ლიგაზე გასულა მითხარი და გავჩუმდები
შენი ნათესავია ალბად ნიჯიერია კიბატონო მარა დინამოს მწვთნელი სტარიკ ხალხს ენდობა ასე რო არაბულმა სხვაგან ცადოს ბედი
shotamessi10 მაგ ბIწებმა უკვე გააოცეს ევროპა ინგლის, ბელგია , ესპანეტი და ასე სემდეგ. მასეთი ირონიული საუბარი არ არის საჭირო. ჯერ ერტI რა უნდა ექნატ 2 ტვის შეკრებილებს. აცალონ მაგ ბიჭებს 2-3 წელი და მერე ნახავ შედეგს. მაგრამ არ მჯერა მაგ პროექტის ვისოლი მაგათ ქატმებივიტ დაყიდის