მოდებაძემ დაიწყო გოლების გატანა
ქვილითაია გრასჰოპერსში ისინჯება. ცინცაძემაც კარგად ითამაშა
არავინ ელოდა ნახეთ ტორპედოს ფანებმა.stripslashes((strlen('http://fctorpedo.ge/index.php?geo&cat=4&id=1811')>0?' http://fctorpedo.ge/index.php?geo&cat=4&id=1811':' http://fctorpedo.ge/index.php?geo&cat=4&id=1811'))
ეს ვიდეო ტორპედოს რომ შეეხება თემა იქ დადე!!! აქ არავის აინტერესებს!!!
დინამოს სულ საუკეთესო ბავშვები ყავს რაც თავი მახსოვს დუბლების ჩემპიონატს სულ ეგენი იგებენ და არავინ არ წინაურდებოდა და არ შეიძლებოდა ასე იგივე ჯიღაური ცუდი ფეხბურთელია ან ტვილდიანი არენდით რომ ყავთ გაშვებული?
თექთურმანიძე რა კაი ბიჭი იყო და გაფუჭდა ეს ლობჟანიძე კაკაბაძე პაპუნაშვილი და ეგ ბიჭები კარგ ფეხბურთს ითამაშებენ და ამაში ვეთანხმები დინამოს პოლიტიკას ამოუყენონ კარგი კლასიანი იგროკები ამ ბიჭებს და შედეგიც იქნება და ნაკრებსაც მომავალი თაობა წამოუვა კარგი
ვუოს ყოფნას რა აზრი აქვს ახლა დინამოში კარგი მარცვალა ანჟიში შეიძლება წავიდეს და ვერ ჩამოგყავს მაგრამ მიიყვანონ დილადან ქვილითაია ძაან ნიჭიერი ბავშვია პერსპეკტივა მაინც ექნება გინდაც ჯიქია რა მაგარია U19-ში მაგრამ პირველ ლიგაშია ლოკომოტივში ვუოს ყოფნის აზრს ვერ ვხვდები მე.
ლობჟანიძე, პაპუნაშვილი, კაკაბაძე, გველესიანი, პაპავა, ტყეშელაშვილი ეს ბიჭები ამოწიეს დუბლებიდან, რისი დანახვაც არ გინდა იმას ვერ დაინახავს ადამიანი!!!
ავთო მთელი წელი რო იძახდი ჩამოვა მარცვალაო ჰო შეთავაზეს ნორმალური პირობები რაზე არ ჩამოვიდა?
შესთავაზეს რო? ტვითონ თქვა საქართველოში დაბრუნება მინდაო და..
stripslashes((strlen('http://www.youtube.com/watch?v=67NxF_958yo')>0?'http://www.youtube.com/watch?v=67NxF_958yo':'http://www.youtube.com/watch?v=67NxF_958yo')) მიმოხილვა 22 ნომერია ლობჯანიძე 2 რე ტაიმში შემოვიდა კაი იგროკია იმედია გაიზდება კიდე უფრო ! როგორ გამისწორდა მერება რო დარჩა ! და ზბორზე ვნახოდ ერთი თავდასხმელი და ერთი მარჯვენა ნახეავრმცველი გვინდა და ეგაა რა !! წარმატებები დინამოს