ქვილითაია გრასჰოპერსში ისინჯება. ცინცაძემაც კარგად ითამაშა
osefa (40)
არავინ ელოდა ნახეთ ტორპედოს ფანებმა.stripslashes((strlen('http://fctorpedo.ge/index.php?geo&cat=4&id=1811')>0?' http://fctorpedo.ge/index.php?geo&cat=4&id=1811':' http://fctorpedo.ge/index.php?geo&cat=4&id=1811'))
23:34 | 25.01.2014
ეს ვიდეო ტორპედოს რომ შეეხება თემა იქ დადე!!! აქ არავის აინტერესებს!!!
18:57 | 25.01.2014
დინამოს სულ საუკეთესო ბავშვები ყავს რაც თავი მახსოვს დუბლების ჩემპიონატს სულ ეგენი იგებენ და არავინ არ წინაურდებოდა და არ შეიძლებოდა ასე იგივე ჯიღაური ცუდი ფეხბურთელია ან ტვილდიანი არენდით რომ ყავთ გაშვებული?
თექთურმანიძე რა კაი ბიჭი იყო და გაფუჭდა ეს ლობჟანიძე კაკაბაძე პაპუნაშვილი და ეგ ბიჭები კარგ ფეხბურთს ითამაშებენ და ამაში ვეთანხმები დინამოს პოლიტიკას ამოუყენონ კარგი კლასიანი იგროკები ამ ბიჭებს და შედეგიც იქნება და ნაკრებსაც მომავალი თაობა წამოუვა კარგი
ვუოს ყოფნას რა აზრი აქვს ახლა დინამოში კარგი მარცვალა ანჟიში შეიძლება წავიდეს და ვერ ჩამოგყავს მაგრამ მიიყვანონ დილადან ქვილითაია ძაან ნიჭიერი ბავშვია პერსპეკტივა მაინც ექნება გინდაც ჯიქია რა მაგარია U19-ში მაგრამ პირველ ლიგაშია ლოკომოტივში ვუოს ყოფნის აზრს ვერ ვხვდები მე.
23:32 | 25.01.2014
ლობჟანიძე, პაპუნაშვილი, კაკაბაძე, გველესიანი, პაპავა, ტყეშელაშვილი ეს ბიჭები ამოწიეს დუბლებიდან, რისი დანახვაც არ გინდა იმას ვერ დაინახავს ადამიანი!!!
19:08 | 25.01.2014
ავთო მთელი წელი რო იძახდი ჩამოვა მარცვალაო ჰო შეთავაზეს ნორმალური პირობები რაზე არ ჩამოვიდა?
19:39 | 25.01.2014
შესთავაზეს რო? ტვითონ თქვა საქართველოში დაბრუნება მინდაო და.. )
18:50 | 25.01.2014
stripslashes((strlen('http://www.youtube.com/watch?v=67NxF_958yo')>0?'http://www.youtube.com/watch?v=67NxF_958yo':'http://www.youtube.com/watch?v=67NxF_958yo')) მიმოხილვა 22 ნომერია ლობჯანიძე 2 რე ტაიმში შემოვიდა კაი იგროკია იმედია გაიზდება კიდე უფრო ! როგორ გამისწორდა მერება რო დარჩა ! და ზბორზე ვნახოდ ერთი თავდასხმელი და ერთი მარჯვენა ნახეავრმცველი გვინდა და ეგაა რა !! წარმატებები დინამოს