მითუმეტეს. ბავშვებთან კარგად მუშაობს მაგრამ დიდებთან რორგორც დავინახეთ არც ისე სახარბიელოდ გამოუვიდა ჯერჯერობით. რავი, წარმატებებს ვუსურვებ, მაგრამ რომ ვთქვა რომ ამის მოსვლის გამო იმედიანად ვარო ტყუილი იქნება.
თავდამსხმელი არ ყავდა ამის დროის დინამოს
და შემადგენლობაც ეს რო წავიდა მერე გააძლიერეს
წარმატებები დევდოს მაგარი კაცია თავის საქმე იცის ამ კაცმა მეგონა გეგუჩაძის ადგილს ეს დაიკავებდა მაგრამ ასე არ მოხდა იმედი მაქ არ შეცდნენ იმ ესპანელ სპეციალისტში
იქნებ ტორპედოზეც დაწეროთ რამე სიახლე მთელი ლოკომოტივი იქ გადასულა დღეს
თბილისის "ლოკომოტივიდან" ქუთაისის "ტორპედოში" 17 ფეხბურთელი ჩაირიცხა. ახალი სეზონიდან "ტორპედოში" იქნებიან:
მეკარეები: ბექა ტყემალაძე(18), ბაჩო მიქავა(19).
მცველები: გიორგი გოროზია(18), რევაზ ჩიტეიშვილი(19), დავით მთივლიშვილი(18), გიორგი გაბაძე(18), გიორგი გურეშიძე(17), ნიკა წივწივაძე(17), ომარ პატარკაციშვილი(17).
ნახევარმცველები: მათე ცინცაძე(18), ერეკლე სულთანიშვილი(18), ლუკა კიკაბიძე(18), ჯემალ ყანჩაშვილი(18).
თავდამსხმელები: ალეკო მზევაშვილი(18), დავით ჯიქია(18), გიორგი დუმბაძე(17), დავით გუჯაბიძე(17).
ესენი გამოვლენ ევროპა ლიგაზე??????????????????????
ტორეს დედატელებიგა დარჩა და დაამტკიცებენ 2-3 დგეში
და რა მაინტერესებს სპორტის სამინისტროს და ბატონი ყიფიანის ახალი პროექტი სად არი თვის ბოლოს დავდებთო რო იძახდნენ,გავიდა უკვე მაისი და სულ მალე მოვა ევროთასების დრო და მანამდე გუნდებმა ხო უნდა გაირონ ზბორები და ფული არ აქვთ სად უნდა წავიდნენ,ძაან აგვიანებენ რაღაცა მაგ პროექტს
აუ ეგ მეც მაინტერესებს, რა იციან ასე ყველაფრის მიჩქმალვა... გამოიტანონ საჯაროდ და ვიმსჯელოტ ყველამ
დევდარიანი "დილას" მწვრთნელად! ვფიქრობ დევდარიანს აქვს ამბიცია და შესაძლებლობა დაარწმუნოს ყველა, რომ წარმატებით მოღვაწეობა არა მხოლოდ ბავშვებთან, არამედ კლუბშიც შეუძლია! იმედია დინამოში გატარებული პერიოდი გაკვეთილად გამოადგება გიორგის და დილაში ანალოგიურ პრობლემებს არ გადააწყდება!!! წარმატებები აბა!!!
Torres9(YNWA) შენ არა ძმაო არც მიგულისხმიხარ მაგრამ ბევრია აქ ეგეთი
სტადიონზე მიდის თან რეკონსტრუქციული სამუშაოები სტადიონის ბილიკებზე რო ხრეში ეყარა მანდ აგებენ ხელოვნურს ავტოპარკს აკეთებენ მანქანების სადგომს 14 ივნისამდე მზად იქნება და მერე ფიფას დელეგატი ჩამოვა და ის შეამოწმებს დაგვრთავენ ნებას საკვალიფიკაციოები ჩავატაროთ თუ არა