ჯობია თქვენ დინამოს მიხედოთ ან ლიგაზე მოხვდეს ან ევროპალიგაზე თორე იმდენი ფულიაქ ფიფიას ჩაყრილი მომდევნო სეზონიდან ტრანსფერზე დააყენებს მაგ ესპანელ ფეხბურტელებს
მატრი ალბათ ვიცი რაგაც თორე ისე არ ვიტყოდი ჰაერზე შეხება მაქ კლუბთან
ამდენი ცუდი ამბის შემდეგ (დილას იშლებაო, ზესტა დაიშალა, იბერია იშლებაო) შენმა სიტყვებმა იმედი მომცა კარგია თუ ეგრე ძლიერდება თორე არ მინდა უკონკურენტო დინამო.
20:40 | 03.06.2013
დილა არ დაიშლება არა ტყუილად ნუ დაელოდებით პირიქით ისეთი გუნდი გახდება ყველა ნახავთ მალე დაიწყება ჩემპი და გამოჩდება დინამო თუ დილა?
20:37 | 03.06.2013
კიდე ვიგაც არგენტინელ თავდასხმელზე მიდის მოლაპარაკება უმაგლესი ლიგა აქვს არგენტინის ჩემპში ნათამაშებიო ვნახოთ თავდასხმელს იყიდის დილა ვინმეს გარდაუვალია
20:44 | 03.06.2013
შენს პირს შაქარი )) ღმერთმა ქნას სიმართლე იყოს მაგრამ შენ საიდან გაქ ეგ ინფორმაცია, კლუბში 3 თვე ხელფასები არ აეღოთ და ახლა საიდან ამდენი ფინანსები? ღონღაძის დამატება შესაძლებელია ზესტა დაიშალა (რაც ქართული ფეხბურთისთვის უკან გადადგმული ნაბიჯია) და თავისუფალი აგენტია მაგრამ რევიშვილი აქ არ ჩამოვა, მაგას ჯობია ონიანი დაიმატონ ამბობენ გაუშვეს ტორპედოდანო.
20:35 | 03.06.2013
საიდან მოგაქვთ ან საიდან ვრცელდება ასეთი ჭორები საინტერესოა დილა ფეხბურთელებს კიარ შეინარჩუნებს პირიქით გაზლიერდება ლაპარაკია გონგაძეს დამატებაზე ზესტაფონიდანდ ა ნუკრი რევიშვილზე მალე გადაწყდება რო ჩამოვა 80 პროცენტით მომავალ წელს დილა ჩემპიონობისთვის იბრძოლებს