თუ დაამტკიცებენ მასგ კანონს მაშინ ფანჯარასც გახსნიან სპეციალურად მარტო იმათთვის ვინც დატოვებს რუსეთს
უეფამაც და ფიფამაც აუცილებლად უნდა მისცენ უფლება იმიტომ რომ თვითონ აუკრძალეს რუსულ გუნდებს ტურნირებში მონაწილეობა და თუ მოთამაშეებს კონტრაქტის გაწყვეტის უფლებას არ მისცემენ მაშინ ეს უკვე ფეხბურთელების უფლებების დარღვევა გამოდის და თუ ვირზე შეჯდებიან დედები მოეკუპრებათ და იმ თბილ ადგილებს დაკარგავენ ! როგორც ამბობენ ზოგი ჭირი მარგებელიაო ! ამ ომს ეს პატარა სიკეთე მაინც მოყვა და ჩენი ფეხბურთელები მალე თავისუფალი აგენტები გახდებიან ! ხვიჩამ კი ეხლავე უნდა დაიწყოს გუნდის ძებნა თუმცა პრინიპში არც სჭირდება იმიტომ რომ ევროპის გუნდები როგორც კი გაიგებენ რომ თავისუფალი აგენტი გახდაო ეგრევე წამოვა უმაგრესი წინადადებები ტოპ გუნდებიდან უმაგრესი კონტრაქებით და ხელფასებით და ხვიჩამ უნდა აირჩიოს სად ურჩევნია ! აი დანარჩენებს ცოტა გაუჭირდებათ გუნდების პოვნა და იმათმა უნდა დაიწყონ ეხლავე ძებნა და ხვიცაც და სხვებიც ძალიან ყურადღებით უნდა იყვნენ რომ ჩაკცეტაძე-ქვილითაია-ბერიძესავით გენტისნაირ ბოსელში არ აღმოჩდნენ ! ხოო და კიდევ--უეფამ და ფიფამ გამონაკლისის სახით უნდა დაუშვას საკონტრაქტო ფანჯარა სპეციალურად რუსეთში მოთამაშე ფეხბურთელებისთვის თორემ ისე აზრი არა აქვს ზაფხულამდე უგუნდოდ ხომ არ იქნებიან ??
03:26 | 01.03.2022
Dave Drummee (3)