მე ცინცაძის იმედი ნამდვილად არ მაქვს. დიდი მადლობა გიოს იმ სიხარულისთვის რაც ნაკრებში თამაშით მოუნიჭებია მაგრამ მისი სანაკრებო კარიერაც ჩემი აზრით დასრულებულია. რაც შეეხება ნაკრების გაძლიერებას გოგა და მამუკელაშვილი გუნდს ნამდვილად გააძლიერებენ მაგრამ უკანა ხაზში არის ძალიან ცუდად საქმე.პირველ-მეორე-მესამე ნომრებზე ერთადერთი მაღალი დონის კალათბურთელი გვყავს მაკფადენის სახით.
მე რა მიწერია და შენ რას მპასუხობ? ალბათ ვერ გაიგე ჩემი დაწერილი და იმიტომ. ან ჩემთან კამათი გინდა და კი ბატონო რა პრობლემაა მაგრამ მერე იგივეს იმეორებ რასაც მე ვწერ და რავიცი, რავიცი. ღმერთმა ხელი მოგიმართოს
01:46 | 01.12.2020
ახლა გადავხედე ცხრილს და ყველაზე მეტი ქულა ჩ ენ გვაქვს ჩაგდებული, რაც იმას ნიშნავს რომ ძალიან შემტევ კალათბურთს ვთამაშობთ და ასეთ სტილს ბუნევრივია ბევრი გაშვებული ქულაც მოყვრბა და ნურც იმას მოვითხოვთ, რომ საქართველოს ჩემპუონატში მოთამაშე ბიჭებმა ითამაშონ პერსონალურად სასწაული დაცვა, რადგანაც ამ ყველაფერს სათანადო პრაქტიკა უნდა, გაცილებით იოლია შეტევაში პროგრესირება ვიდრე დაცვაში.
04:09 | 01.12.2020
ეგ კარგია , მაგრამ სხვაობა ნახე, მასეთ ბალანს რაგბიში ვისურვებდი ამ ტურნირზე, მარტო დაცვის ფაზაში ვართ და ძლივს ირლანდიას დავუდეთ ლელო, მართალია შეტევის განვითარების გარეშე თამაშებს მარტო დაცვით ვერ მოიგებ
01:41 | 01.12.2020
კრიტიკა აუცილებელია და არც თვითკმაყოფილრბაა კარგი საქმე, მაგრამ ამ შემადგენლობისგან მეტს რატო ელოდებით მე ეგ მიკვირს, საკმაოდ ძლიერ ჯგუფში ერთპიროვნული ლიდერები ვართ და თამაშის ხარისხი გასაგებია არ არის იდეალური, თუმცა ბრძოლას არავინ არ აკლებს და ყველა მაქსიმალურად იხარჯება, ამ გუნდს დამატებული გოგა, ცინცაძე, მამუკელაშვილი და ანდრონიკაშვილი უკვე დიდი ძალა იქნება, თან ყველა პოზიციაზე გვეყოლება ნორმალური შემცვლელი და 5-6 კაცზე აღარ გაიყოფა ქულები, არამედ მთელი გუნდი იქნება სრულად ჩართული და დაიტვირთება ის ვისაც უკეთ მისდის თამაში კონკრეტულ ეპიზოდებში.
მგონი მადლობის მეტი არაფერი არ გვეთქმის მწვრთნეის და მოთამაშეების მისამართით.
04:04 | 01.12.2020
გეთანხმები მაგრამ ამ ჯგუფში ერთი მაგარი სერბიაა და ისიც მესამედი ძალით თუ ნაკრებით ასპარეზობს, მოსაგებს მოიგებს და გავა, თბილისშიც თუ დაჭირდა მოიგებს, თუ არ მოვუმატედ საფუძვლიანადმთავარი პრობლემა თვითკმაყოფილებას არ უნდა მივეცეთ და განვითარება განვაგრძოთმ რა თქმა უნდა მადლობა ბიჭებს, მაგრამ თუ ბაქრაძეს და ფევაძეს ეტყობად სათამაშო აზროვნება,ინტელექტი, და ა.შ რაც ზრდის პოტენციის საფუძველია, სხვებს რატომ არ ეტყობად.