ვეტერანმა ფეხბურთელმა ომარ თეთრაძემ თბილისის „ლოკომოტივისა“ და მოსკოვის „დინამოს“ მატჩის შესახებ რუსულ მედიასთან კომენტარი გააკეთა.
თეთრაძემ განაცხადა, რომ „დინამომ“ მონდომების გარეშე ითამაშა და წაგების გამო სინანული გამოხატა.
„ამ დონის ფეხბურთელებისთვის ასეთი სუსტი ჟინით მოედანზე გასვლა და თამაში დაუშვებელია. მხოლოდ ბოლო 10 წუთში დაიწყო გუნდმა მოძრაობა და რატომ არ ითამაშა პირველივე წუთებიდან ასე? ამიტომაც, საფასური მივიღეთ. არ იყო სიჩქარე, შემოქმედება, ყველაფერი ნელი იყო, მეტოქეს დრო ჰქონდა გადაადგილებისთვსა და აღსადგენად. ცუდად ვითამაშეთ, ჟინის გარეშე და წავაგეთ, სამწუხაროა“, - თქვა თეთრაძემ.
შეგახსენებთ, თბილისის „ლოკომოტივი“ მე-3 საკვალიფიკაციო ეტაპზე ესპანურ „გრანადას“ შეხვდება და ამ ეტაპზე ისტორიაში პირველად ითამაშებს.
დაიკიდეთ რა ეს ხომ არაა ქართველი და რას იტყვის სულ წიხლზე არ გკიდიათ? ერთი ამის ბერძენი დედაც ....
ეს ბერძენია, ამისი წინაპრები დიდი ალბათობით, თურქების გენოციდს გამოექცნენ და საქართველოს შეაფარეს თავი.
ომარ შენი დედის მუ..ლი მო...ან ალალი გულით
ინაშვილი ყორღანაშვილი გადარუსებულო ბერძენო ტაბახმელა კოჯრის გზაზე ქარაფია საიდანაც მოგიწევთ გადაფრენა,- სიმონ მეფის მოღალატე საჩინო ბარათაშვილმა გადააფრინა.ყორღანას ძე ქარაფინდა ხელი კრეს და გადაფრინდა-
ამდენი მოღალატის ხელში კიდე კარგადაა საქართველო. მადლობა ბიჭებს მეკარეს განსაკუთრებით ჯერ თამაშის და მერე დროშის ფრიალის გამო!!! ყორღანშვილებო ბევრი ქარაფია საქართველოშიკიდე და მოგიწევთ იმ ქარაფებიდან ფრენა ყველას მალე !!!